3İK Marka İletişim Ajansı organizasyonuyla düzenlenen, globalde kariyerin konuşulduğu Global Career Summit 2024 ön kayıtları için başvurular başladı!

3İK Marka İletişim Ajansı tarafından hazırlanan ve globalde kariyerin konuşulduğu Global Career Summit 2024 için geri sayım başladı! 14/02/2024 ile 16/02/2024 tarihleri arasındaki bu 3 günlük zirvede sadece İstanbul’daki üniversitelerden öğrenciler olmayacak. Aynı zamanda etkinlikte Türkiye’nin her şehrindeki üniversitelerden yüzlerce öğrenci ağırlanacak

Globalde Kariyerin Konuşulduğu Zirve

3İK tarafından gerçekleştirilen etkinlikte İstanbul’un yanı sıra Türkiye’nin her şehrindeki üniversitelerden yüzlerce öğrenci ağırlanacak. Farklı alanlarda sunumların, ilgi çekici panellerin ve ilham verici konuşmaların olacağı etkinlik Boğaziçi Albert Long Hall’de 7’inci kez düzenlenecek.

Global Career Summit 2024 ile;

  • Yerelden globalleşmiş veya halihazırda global olan markaların yöneticilerinin bilgi ve tecrübelerinden faydalanmak ve kariyer hedefine ışık tutmaya,
  • Değişimin yaşamın kendisi haline geldiği günümüzde, önümüzdeki dönemlerde nelerin değişeceği hakkında fikir sahibi olmaya,
  • Farklı sektör ve departmanların disiplininden gelen üst düzey konuşmacılardan ilham almaya ve geleceğine yön vermeye

hazırsan hemen ön kaydını yap ve etkinlikte bizimle ol…

Global Career Summit 2024

Hedef kitlesi üniversite öğrencileri ve yeni mezunlar olan Global Career Summit 2024‘ün katılımcı şirketleri şöyle; Arçelik, BAT Türkiye, BOSCH, Danone, L’Oréal, PernodRicard, pladis& Yıldız Holding, TurkishTechnology, Unilever ve çok daha fazlası bizimle olacak! 3İK Marka İletişim Ajansı tarafından gerçekleştirilen Global Career Summit 2024’ün medya partneri ise Branding Türkiye oldu.

Etkinlik Detayları

Etkinlik Yeri: Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall

Etkinlik Tarihi: 14 Şubat 2024, 15 Şubat 2024, 16 Şubat 2024

Fiziksel Katılım Kontenjanı: 500 Kişi

Hedef Kite: Tüm üniversite öğrencileri

Katılım Belgesi: %70 katılım ile dijital katılım belgesi verilecek.

Mekan: Albert Long Hall – Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü, Beşiktaş, İstanbul

Global Career Summit Başvuruları Başladı!

Global Career Summit 2024‘e ön kayıt işlemini tamamlamak ve 500 kişi ile sınırlı kontenjandan faydalanmak için ZİRVEYE KAYDOL‘a tıklamanız yeterli. Zirvenin resmi web sitesinde yer alan ÖN KAYIT formunu doldurarak kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

Etkinliğe Katılmak İçin Ücret Ödemek Gerekiyor mu?

Ön kayıt sürecinde herhangi bir ödeme yapmana gerek yok, 15 Kasım‘dan itibaren biletino.com üzerinden bilet alımını gerçekleştirmen için sana mail göndereceğiz.


GİRİŞİMCİLERİN BÜYÜK HATALARI

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.