SendPulse İle Branding Türkiye İşbirliği 2. Senesinde

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin “Mailing Sponsoru” olarak ilk andan itibaren Branding Türkiye’ye katkı sağlayan SendPulse ile Branding Türkiye arasındaki işbirliği 2. senesinde! 

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye,  akademik ve sektörel içeriklerle ekosistemi desteklemeyi sürdürürken bir taraftan da gerçekleştirdiği marka işbirlikleri / sponsorluklarla da adından söz ettirmeyi başarmış bir markadır.

Buna ek olarak Branding Türkiye ürün ve alt markalarıyla (Branding Türkiye Etkinlik, Branding Türkiye Kariyer Merkezi, Branding Türkyie Yayınları, Branding Meetup, Dijital Markalaşma Eğitimi, Branding Türkiye Tv) birlikte kapsamlı ve etkileşimli bir yapıya bürünürken bir yandan da misyonunu özetleyen 3F Fenomenine (Fikir – Fayda – Farkındalık) uygun bir kültürle yayın hayatını sürdürüyor. Özel ve geniş bir kitle tarafından takip edilen böylesi bir yapının dijitaldeki aksiyonlarını güçlü bir partnere emanet etmesi gerekiyordu. Bu yüzden de SendPulse ile Branding Türkiye bir işbirliği gerçekleştirmişti. Bu yıl iki firma arasındaki işbirliğinin devam etmesine karar verildi.

SendPulse İle Branding Türkiye İşbirliği

E-posta pazarlama, toplu sms gönderimi, web push bildirimleri, smtp sunucusu gibi hizmetlere sahip olan SendPulse, sürükle ve bırak editörü, üyelik formu, otomasyon 360, AB testi, raporlama gibi özellikleri taşımakla birlikte API, WordPress, Zapier, Bitrix24 gibi entegrasyonlara sahip global bir markadır.

Güvenilir altyapısı ve sürükle bırak editörünün yanında web aksiyonları için birçok önemli aracı barındıran SendPulse, Branding Türkiye’nin dijital pazarlama, e-posta pazarlaması ilgili ihtiyaçlarını üstlenerek Branding Türkiye’nin mailing sponsoru olmuştu. SendPulse ile Branding Türkiye işbirliği 2. senesinde… Zira iki firma bu işbirliğinin devam etmesi noktasında el sıkıştı.

Branding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam iki marka arasındaki işbirliğinin devam ediyor oluşunu şu sözlerle değerlendirdi:

Bulunduğu pazarda güçlü olan markaların birbirleriyle işbirliği yapıyor olması bana göre taraflara; verimlilik, rekabet gücü, pazar hakimiyeti ve sürdürülebilirlik gibi artılar katıyor. Biz, Branding Türkiye olarak Türkiye’de markaların birbirleriyle olan işbirliğinin bir kültür haline gelmesi için uğraşıyoruz. Bunun, güçlü partnerler tarafından onaylanarak kabul görmesi ve onların da bu kültürü benimseyerek bizlere katkı sağlaması bizi fazlasıyla memnun ediyor. Bu vesileyle SendPulse ile Branding Türkiye arasındaki işbirliğinin örnek teşkil etmesini ve bu partnerliğin daha uzun seneler sürmesini diliyorum. 

Bu arada sponsorluk kapsamında SendPulse; Branding Türkiye için dijital pazarlama, e-posta pazarlaması odağında katkı sağlıyor.

Sendpulse HakkındaSendPulse I Kurumsal

Hakkında

SendPulse, işinizi büyütmenize ve marka bilincinizi artırmanıza yardımcı olacak e-postalar, sms, web push ve smtp e-postaları göndermenin hızlı, sezgisel ve uygun fiyatlı bir yoludur.

Amacımız; kullanıcılarınızla iletişim kurmanız için basit, yüksek kaliteli ve güvenilebilir bir yol sunmak. Kullanıcılarımıza, kendi işlerine ilişkin en iyi şekilde zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan çözümlerimizi sunma amacımızı sürdürerek ürünlerimizi geliştirmek için çabalıyoruz. Güncel teknolojileri kullanıcılarımıza sunmak için sürekli olarak yeni ürünler ve özellikler üzerinde çalışıyoruz. 24 saat aktif olan telefon ve sohbet desteğimiz, her türlü sorunuz veya sorununuzda yanınızda olmamızı sağlarken, aynı zamanda bunu bir numaralı pazarlama aracınız haline getirmek için ne tür geliştirmeler yapabileceğimizi anlamamıza olanak tanımaktadır.

Hizmetler 

 • E-Mail Pazarlama
 • Web Push
 • SMS
 • Viber
 • İşlemsel E-Postalar

Özellikler

 • Sürükle Bırak Editörü
 • Üyelik Formu
 • Otomasyon 360
 • AB Testi
 • Raporlama
 • SMTP

Entegrasyonlar

 • API
 • WordPress
 • Zapier
 • Bitrix
Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir