Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Girişimcilik Kulübü tarafından bu yıl 5. kez gerçekleştirilecek olan Global Girişimcilik Günleri Etkinliği için geri sayım başladı!

Bu sene beşincisi gerçekleştirilecek olan “Global Girişimcilik Günleri 19 Etkinliği” 26 Kasım tarihinde Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Fakültesi Konferans Salonu‘nda düzenlenecek.

Etkinliğin ana konsepti ise girişimci ile o girişime yatırım yapmış olan kişiyi yani yatırımcıyı aynı sahnede konuk etmek. Bu yönüyle farklılaşan ve ilgi çeken “Global Girişimcilik Günleri Etkinliği”nin resmi medya sponsoru ise ulusal ve uluslararası tüm prestijli organizasyonların daimi destekçisi olan Branding Türkiye oldu.

Global Girişimcilik Günleri Etkinliği

Bu yıl 26 Kasım tarihinde Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşecek Global Girişimcilik Günleri 2019; Yıldız Teknik Üniversitesi Girişimcilik Kulübü tarafından organize ediliyor.

Global Girişimcilik Günleri 2019 - Afiş

Bu etkinlik konsept olarak girişimci ile yatırımcıyı aynı sahnede buluşturmakla birlikte aynı zamanda genç girişimciler için ilham verici bir yöne de sahip. Çünkü bu etkinliğe katılan bir genç girişimci ileride bir yatırımcıyla karşı karşıya oturduğunda yatırımcının fikir yapısı hakkında ön bilgiye sahip olabilecek. Diğer bir ifadeyle potansiyel girişimciler için yatırımcıyı tanıma, anlama, yatırımcının bakış açısını öğrenme gibi artıları olan etkinliğe kayıt için etkinliğin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Etkinlik Detayları

Etkinliğe Neden Katılmalısınız?

Çünkü bu etkinlikte genç girişimciler hem birbirleriyle hem de etkinliğe katılan konuşmacılarla iletişim kurma ve network yapma fırsatı bulacaklar. Buna ek olarak üniversiteliler, etkinliğe katılan firmalarla görüşerek staj ve part time iş imkanları hakkında ilk ağızdan bilgi alabilecekler.

Etkinliğin Amacı

  • Girişimcilik ekosistemi hakkında bilgi paylaşımı
  • Yatırım ekosistemi hakkında bilgi paylaşımı
  • Networking

Etkinliğin Hedef Kitlesi

  • Girişimciler
  • Üniversite öğrencileri
  • Girişim fikrine sahip kişiler
  • Girişimcilik ekosistemini merak edenler
  • Kendi işini kurmak isteyenler

Tarih Ve Yer

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin medya sponsorluğunda gerçekleşecek olan Global Girişimcilik Günleri 2019; 26 Kasım Salı günü saat 09:00’da kayıt işlemleriyle başlayacak. Etkinlik Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleşecek olup etkinlik ile ilgili ulaşım bilgisi, kayıt formu, konuşmacılar hakkında bilgi vs. gibi detaylar için www.globalgirisimcilikgunu.com‘u ziyaret edin!


💡 Girişimciler İçin Dijital Markalaşma Etkinliği (Notlar)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.