Global Girişimcilik Günleri Etkinliği 26 Kasım’da

 Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Girişimcilik Kulübü tarafından bu yıl 5. kez gerçekleştirilecek olan Global Girişimcilik Günleri etkinliği 26 Kasım 2019’da!

Bu sene beşincisi gerçekleştirilecek olan “Global Girişimcilik Günleri 19” etkinliği Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Fakültesi Konferans Salonu‘nda misafirlerini ağırlayacak. Etkinliğin temel konsepti girişimci ile o girişime yatırım yapmış olan kişiyi yani yatırımcıyı aynı sahnede konuk etmek. Bu yönüyle farklılaşan Global Girişimcilik Günleri etkinliğinin resmi medya sponsoru ise ulusal ve uluslararası prestijli etkinliklerin daimi destekçisi olduğu gibi üniversite odaklı etkinliklerin de destekçisi olan bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye oldu.

Global Girişimcilik Günleri Hakkında

Bu yıl 26 Kasım tarihinde Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşecek Global Girişimcilik Günleri etkinliği Yıldız Teknik Üniversitesi Girişimcilik Kulübü tarafından organize edilmektedir. Bu etkinlik konsept olarak girişimci ile yatırımcıyı aynı sahnede buluşturmakla birlikte aynı zamanda genç girişimciler için ilham verici bir yöne de sahip. Çünkü bu etkinliğe katılan bir genç girişimci ileride bir yatırımcıyla karşı karşıya oturduğunda yatırımcının fikir yapısı hakkında ön bilgiye sahip olabilecek. Diğer bir ifadeyle potansiyel girişimciler için yatırımcıyı tanıma, anlama, yatırımcının bakış açısını öğrenme gibi artıları olan etkinliğe kayıt için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Global Girişimcilik Günleri EtkinliğiGlobal Girişimcilik Günleri Detaylar

Etkinliğe Neden Katılmalısınız?

Çünkü Global Girişimcilik Günleri 19 etkinliğinde genç girişimciler hem birbirleriyle hem de etkinliğe katılan konuşmacılarla iletişim kurma ve network yapma fırsatı bulacaklar. Buna ek olarak üniversiteliler etkinliğe katılan firmalarla görüşerek staj ve part time iş imkanları hakkında bilgi alabilecekler.

Etkinliğin Amacı

  • Girişim ekosistemi hakkında bilgi paylaşımı
  • Yatırım ekosistemi hakkında bilgi paylaşımı
  • Networking

Etkinliğin Hedef Kitlesi

  • Girişimciler
  • Üniversite öğrencileri
  • Girişim fikrine sahip kişiler
  • Girişimcilik ekosistemini merak edenler
  • Kendi işini kurmak isteyenler

Etkinlik Nerede Ve Ne Zaman?

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin medya sponsorluğunda gerçekleşecek olan Global Girişimcilik Günleri 19 etkinliği 26 Kasım 2019 Salı günü saat 09:00’da kayıt işlemleriyle başlıyor. Etkinlik Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleşecektir. Etkinlik ile ilgili ulaşım bilgisi, kayıt formu, konuşmacılar hakkında bilgi vs. gibi detaylar için aşağıdaki butona tıklayın ve formu doldurun.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir