Branding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde, Dijital Markalaşma ve Sosyal Medya odağında ve 3F Fenomeni’ni merkeze alarak bir konferans gerçekleştirecek.

Dijital Markalaşma Uzmanı ve Sosyal Medya Stratejisti Mürsel Ferhat Sağlam İstanbul Teknik Üniversitesi’nde olacak. 27 Aralık Cuma günü gerçekleştirilecek olan etkinlik İTÜ Markalaşma Kulübü tarafından organize edildi.

Mürsel Ferhat Sağlam İstanbul Teknik Üniversitesi’nde

Branding Türkiye’nin medya sponsoru olduğu, 3F Fenomeni misyonu taşıyan bu etkinlikte; yeni nesil bir kavram olan “dijital markalaşma”ya yönelik kavramsal bilgi aktarımının yanı sıra pratiğe yönelik tecrübe paylaşımı da yer alacak.

Mürsel Ferhat Sağlam Dijital Markalaşma

Mürsel Ferhat Sağlam’ın bilgi ve tecrübe aktarımında bulunacağı etkinlik kapsamında katılımcılar Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan “Dijital Markalaşma”ya dair farkındalık kazanacak.

Türkiye’nin hemen hemen tüm üniversitelerindeki birçok kulüple yakın temas halinde olan ve birçok üniversitede marka elçisi bulunan Branding Türkiye, ekosistemi 3F Fenomeni ile desteklemeyi sürdürüyor. Bu amaçla Mürsel Ferhat Sağlam tarafından İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Markalaşma Kulübü’nde bir konferans gerçekleştirilecek.

Dipnot

27 Aralık 2019 Cuma günü saat 18:00’da başlayacak olan etkinlik, dışarıdan katılıma kapalı olup, yalnızca İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencilerine özeldir.


Mürsel Ferhat Sağlam

Mürsel Ferhat SAĞLAM I Hakkında

Mürsel Ferhat Sağlam, 16 Nisan 1989 İstanbul doğumludur. Namık Kemal Üniversitesi Halkla İlişkiler & Tanıtım Bölümü, Beykent Üniversitesi Tarih Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Beykent Üniversitesi’nde Tarih alanında yüksek lisans yapmıştır. Akademik kariyerine Marmara Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde doktora seviyesinde özel öğrenci statüsünde devam etmektedir.

“Ajans Paradise” (2012), ve “Branding Türkiye” (2018) Mürsel Ferhat Sağlam’ın girişimleri arasında yer almaktadır.

Mürsel Ferhat Sağlam’ın hikâye, roman, deneme, pazarlama olmak üzere farklı türlerde yayınlanmış 6 kitabı bulunmaktadır. Ulusal ve uluslar arası birçok mecrada uzmanlık alanlarıyla ilgili çeşitli makaleler yazmış olan Sağlam, kamu ve özel sektördeki kurumlara dijital pazarlama, sosyal medya, içerik pazarlaması, stratejik marka yönetimi, girişimcilik, zaman yönetimi, itibar yönetimi, kriz yönetimi ve dijital markalaşma konularında eğitimler ve konferanslar vermektedir.

“Dijital Markalaşma”yı kavramsallaştırarak sosyal bilimlere ve iletişim literatürüne kazandıran Mürsel Ferhat Sağlam, bu alanda yazdığı makale ve kitaplarla, eğitim ve konferanslarıyla sektörün tüm dinamiğini yeniden yorumlayarak, belirlemiştir. Dijital Markalaşma Eğitimi, yüksek lisans formatında Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp tescillenerek Dijital Markalaşma kavramının akademik düzeyde sürdürülebilirliği sağlanmıştır. Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan diğer terimler ise; 3F Fenomeni, Kurumsal İletişim 2.0 şeklindedir.

Stratejik Marka Yönetimi kitabı Mürsel Ferhat Sağlam’ın sektöre dair yayınlanmış ilk kitabıdır. Ancak bu kitap dışında yazarın, edebi türde yayınlanmış kitapları da bulunmaktadır.

“Mürsel Ferhat Sağlam”ın Kitapları
  • Günübirlik Sonsuzluk (Hikaye)
  • Raygan (Roman)
  • Var Say (Roman)
  • Aşkzade (Hikaye)
  • Stratejik Marka Yönetimi (Marka – Pazarlama)
  • Dijital Markalaşma (Marka – Pazarlama)
“Mürsel Ferhat Sağlam”ın Yayına Hazırlanan Kitapları; 
  • A’dan Z’ye Marka Yönetimi
  • Sosyal Medyanın Nabzı

İTÜ Markalaşma Kulübü

İTÜ Markalaşma Kulübü I Hakkında

İTÜ Markalaşma Kulübü olarak markalaşma konusunun öneminin bilincinde, farkındalığı yüksek, kendine ve çevresine yetebilen, küresel çapta markalaşma vizyonlu ve gelişime açık bireyler olmak/yetiştirmek doğrultusunda adımlar atıyoruz. Kendini geliştirmeye açık bireylerin ve grupların; fikir, proje, etkinlik hazırlamalarına altyapı sağlamak; lisans ve lisansüstü öğrencileri bir araya getirerek daimi bir bağ kurmak, lisans öğrencilerine mentorluk hizmeti sunarak başarı yönelimli bir döngü oluşturmak başlıca amaçlarımızdandır. Kulüp içinden doğan ve tüm üniversiteye yayılan bir kültür ve gelenek oluşturmak gayesindeyiz. Bu kültürü oluşturma yolunda da düzenli olarak yapacağımız, insanların keyifle bir araya gelebileceği, aidiyet hissedebilecekleri etkinlikler planlamaktayız.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.