Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin mailing sponsoru belli oldu. E-mail pazarlama, web push, sms, viber, işlemsel e-postalar odağında hizmet veren dünyaca ünlü e-posta pazarlama platformu SendPulse, dijital Branding Türkiye’nin mailing sponsorluğunu üstlendi.

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip; fikir, fayda ve farkındalık odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye,  akademik ve sektörel içeriklerle ekosistemi desteklemeyi sürdürürken bir taraftan da gerçekleştirdiği marka işbirlikleri / sponsorluklarla da adından söz ettiriyor.

Branding Türkiye’nin Mailing Sponsoru SendPulse Oldu

Branding Türkiye alt markalarıyla (Branding Türkiye Etkinlik, Branding Türkiye Kariyer, Branding Türkiye Yayınları, Branding Türkiye Fm, Branding Türkiye Tv, Branding Meetup, Dijital Markalaşma Eğitimi I DME, Dijital Markalaşma Okulu I DMO) birlikte kapsamlı ve etkileşimli bir yapıya bürünürken bir yandan da misyonunu özetleyen “3F Fenomeni”ne uygun bir kültürle yayın hayatını sürdürüyor.

Profesyonel ve geniş bir kitle tarafından sadakatle takip edilen, düzenli yayın akışına sahip ve kısa sürede marka haline gelmiş böylesi dinamik bir oluşumun, kendi sektöründe en iyi olan markalarla partnerlik / marka işbirliği yapması hem ekosisteme yeni bir soluk katıyor hem de sponsorluk odaklı gerçekleştirilen bu güç birliği hedef kitlenin her iki markaya olan bağlılığını arttırıyor. Bu anlayışa sahip olan global markalardan SendPulse, Branding Türkiye’nin mailing / e-posta pazarlama sponsorluğunu üstlenerek sürdürülebilir işbirliğine örnek teşkil etmiştir.

İşini büyütmek ve marka bilincini artırmak isteyen kişi ve markalara e-postalar, sms, web push ve smtp e-postaları göndermenin hızlı, sezgisel ve uygun fiyatlı bir yolu olan SendPulse, marka ile müşteri / hedef kitle arasında kullanımı kolay, dinamik, yüksek performanslı bir platform olma özelliği taşıyor.

E-posta pazarlama, toplu sms gönderimi, web push bildirimleri, smtp sunucusu gibi hizmetlere sahip olan SendPulse, sürükle ve bırak editörü, üyelik formu, otomasyon 360, AB testi, raporlama gibi özellikler taşıyor. Bununla birlikte SendPulse; API, WordPress, Zapier, Bitrix24 gibi entegrasyonlara sahiptir.

Dijital Markalaşma Ve E-Posta Pazarlama

E-posta pazarlama, dijital markalaşmanın vazgeçilmez ve hatta zorunlu bir yöntemi olarak önemini korurken bu çalışmayı gerçekleştirmek için SendPulse gibi bir altyapıyı kullanmak e-posta pazarlama süreçlerinde markaya artı değer katacaktır.

Branding Türkiye’nin Sahibi Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam bu işbirliğine dair yaptığı açıklamada konuya ilişkin fikirlerini paylaştı;

“E-posta pazarlama en kadim dijital pazarlama unsurudur. Önemlidir. Uygulanması gerekir. Dijital markalaşma olarak tabir ettiğimiz yeni nesil kavramın da bir öğesi olan e-mail pazarlama, belli bir strateji doğrultusunda yapılırsa, o çalışmadan maksimum düzeyde verim alınır. Stratejinin temelini ise e-posta pazarlama için kullanılan yazılım alt yapısı oluşturmakta. Bu noktada SendPulse gibi bir yapıyı tercih etmek bir sıfır önde başlamak anlamına geliyor. Bu anlayıştan yola çıkarak içeriklerimizi ve duyurularımızı mail abonelerimize ulaştırmak için SendPulse ile anlaşmaya karar verdik. Uzun soluklu olacağını düşündüğüm bu işbirliğinin iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum.”

Kurumsal I SendPulse

Hakkında

SendPulse, işinizi büyütmenize ve marka bilincinizi artırmanıza yardımcı olacak e-postalar, sms, web push ve smtp e-postaları göndermenin hızlı, sezgisel ve uygun fiyatlı bir yoludur.

Amacımız; kullanıcılarınızla iletişim kurmanız için basit, yüksek kaliteli ve güvenilebilir bir yol sunmak. Kullanıcılarımıza, kendi işlerine ilişkin en iyi şekilde zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan çözümlerimizi sunma amacımızı sürdürerek ürünlerimizi geliştirmek için çabalıyoruz. Güncel teknolojileri kullanıcılarımıza sunmak için sürekli olarak yeni ürünler ve özellikler üzerinde çalışıyoruz. 24 saat aktif olan telefon ve sohbet desteğimiz, her türlü sorunuz veya sorununuzda yanınızda olmamızı sağlarken, aynı zamanda bunu bir numaralı pazarlama aracınız haline getirmek için ne tür geliştirmeler yapabileceğimizi anlamamıza olanak tanımaktadır.

Hizmetler

 • E-Mail Pazarlama
 • Web Push
 • SMS
 • Viber
 • İşlemsel E-Postalar

Özellikler

 • Sürükle Bırak Editörü
 • Üyelik Formu
 • Otomasyon 360
 • AB Testi
 • Raporlama
 • SMTP

Entegrasyonlar

 • API
 • WordPress
 • Zapier
 • Bitrix
Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.