Psikoloji Ve Eğitim Odaklı Mecra: Psikopedia

Psikoloji, eğitim ve kişisel gelişim başta olmak üzere psikiyatri, sosyoloji, NLP, PDR gibi kategorilerinde de içerik üreten psikoloji & eğitim blogu Psikopedia yayına başladı.

Alanında uzman psikologlar, akademisyenler ve eğitim uzmanlarının yazar kadrosunda yer aldığı Psikopedia, en çok suistimal edilen alanlardan biri olan psikoloji, eğitim ve kişisel gelişim alanlarında doğru bilgi üretimine odaklanan yeni nesil bir mecra olma özelliği taşımaktadır.

Dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip olan Psikopedia’da yalnızca akademik makaleler ya da uzmanlar tarafından kaleme alınan farkındalık odaklı içerikler değil, aynı zamanda uzman görüşleri, röportajlar ile haberler ve duyurular da (psikoloji, eğitim, bilim vb.) yer almaktadır.

Her seviyede (anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise) eğitim veren kolejler, etüt merkezleri ve destekleyici özel kurslar başta olmak üzere yaz sezonunda daha aktif olan ve çocukların yeteneklerini geliştirme ve keşfetme amacıyla faaliyet gösteren alternatif kurslar (yaz okulları, spor ve sanat merkezleri vb.) Psikopedia’da “Okul Tanıtım & Öneri” kategorisinde değerlendirilerek ebeveynlere rehber olmaktadır.

Psikopedia’da yazar olmak için “Yazar Ol” butonuna tıklayıp başvuru yapabilirsiniz. Psikopedia ile ilgili merak ettiğiniz tüm konular için “İletişim” sayfası üzerinden Psikopedia editörleri ve temsilcileriyle temas kurabilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir