“Bir Öğrenme Ekosistemi!” mottosuyla eğitim camiasında hatırı sayılır bir noktada bulunan Çözüm Akademi Okulları, İstanbul Avcılar’daki şubesinde yeni eğitim – öğretim sezonu için tüm öğrencileri sevindirecek özel bir kampanya gerçekleştiriyor. Avcılar Çözüm Akademi karnesiyle gelene indirim sunuyor!

Anaokulu, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik bir eğitim kurumu olan Çözüm Akademi Okulları‘nın İstanbul Avcılar’daki şubesinde tüm öğrencileri ilgilendiren mükemmel bir kampanya var! Buna göre; Avcılar Çözüm Akademi; karnesiyle gelen öğrencilere özel bir indirim sunacağını açıkladı.

Liselere giriş sınavında %100 başarı için 5, 6, 7, ve 8. sınıf öğrencilerine yönelik kayıt işlemlerinin devam ettiği Avcılar Çözüm Akademi Okulları‘nda karnesini getiren öğrenciler için çeşitli indirim fırsatları yer alıyor.

Avcılar Çözüm Akademi’den Kampanya

Hiç şüphesiz tüm ebeveynler, çocukları için en iyi geleceği hazırlamak adına büyük bir emek harcamakta ve çocuklarının geleceğini şekillendiren en önemli olgu olan eğitim için hiçbir masraftan kaçınmamaktadır.

Her eğitim – öğretim dönemi öncesinde başlayan “iyi bir eğitim kurumu” bulmaya yönelik telaş ve arzu, özellikle de öğrencinin; ilkokuldan ortaokula veya ortaokuldan liseye geçiş döneminde yaşanmaktadır. Zira bu geçiş süreci öğrenci için büyük önem taşır. Bunun başlıca sebebi öğrencinin önündeki birkaç yıl boyunca o eğitim kurumunda eğitim alacak olmasıdır.

Alanında uzmanlaşmış öğretmen kadrosu ve öğrencileri geleceğe hazırlayan eğitim anlayışıyla Çözüm Akademi Okulları, ebeveynlerin bu telaşına ortak oluyor. Ve her ebeveynin çocukları için istediği “en iyi geleceği” sunmak adına yeni öğrencilerini İstanbul Avcılar’da bulunan şubesine bekliyor.

Bilgi Ve Kayıt

Değer odaklı insan kaynakları anlayışıyla öğretmen kadrosunu oluşturan Çözüm Akademi Okulları, her şubesi için aynı standardı sağlamasıyla bilinmektedir. Eğer Avcılar ve çevresinde ikamet ediyorsanız ve çocuğunuzun iyi bir eğitim kurumunda böylesi bir değer anlayışına sahip bir okulda eğitim görmesini isterseniz Avcılar Çözüm Akademi Okulu’na uğrayıp detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.


Soru, öneri ve kayıt için iletişime geçmek ve indirim fırsatından yararlanmak için; 0212 420 05 00 nolu telefondan eğitim koordinatörü Sevde Hanım ile görüşebilirsiniz.

Adres: Üniversite Mahallesi Ortanca Sk. No:3 Avcılar / İSTANBUL


💡 Bambu Gönüllü Eğitim Platformu

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.