Avcılar Çözüm Akademi’den Karnesiyle Gelene İndirim Fırsatı

“Bir Öğrenme Ekosistemi!” mottosuyla eğitim camiasında hatırı sayılır bir noktada bulunan Çözüm Akademi Okulları, İstanbul Avcılar’daki şubesinde yeni eğitim – öğretim sezonu için tüm öğrencileri sevindirecek özel bir kampanya gerçekleştiriyor.

Anaokulu, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik bir eğitim kurumu olan Çözüm Akademi Okulları’nın İstanbul Avcılar’daki şubesinde karnesiyle gelen öğrencilere özel bir indirim var. Liselere giriş sınavında %100 başarı için 5, 6, 7, ve 8. sınıf öğrencilerine yönelik kayıt işlemlerinin devam ettiği Avcılar Çözüm Akademi Okulları‘nda karnesini getiren öğrenciler için çeşitli indirim fırsatları sunulmaktadır.

Hiç şüphesiz tüm ebeveynler, çocukları için en iyi geleceği hazırlamak adına büyük bir emek harcamakta ve çocuklarının geleceğini şekillendiren en önemli olgu olan eğitim hayatları için hiçbir masraftan kaçınmamaktadır. Alanında uzmanlaşmış öğretmen kadrosu ve öğrencileri geleceğe hazırlayan eğitim anlayışıyla Çözüm Akademi Okulları, Avcılar şubesinde yeni öğrencilerini bekliyor.

Kayıt için detaylı bilgi ve indirim fırsatından yararlanmak için; 0212 420 05 00 veya 0541 651 80 51 nolu telefondan eğitim koordinatörü Sevde Hanım ile görüşebilirsiniz.

Adres: Üniversite Mahallesi Ortanca Sk. No:3 Avcılar / İSTANBUL

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir