Yeni iş bağlantıları kurma, fikir alışverişi yapma ve potansiyel iş fırsatlarını değerlendirme imkânı sağlayacak olan Networking Day etkinliğinde iş dünyası ile girişimciler bir araya geliyor!

Girişimcilik ve profesyonel ağ kurma konusunda öncü kuruluşlar Co-Founder Academy, Empathos Academy ve IT Governance Türkiye, Co-Founder.Work 4. Levent lokasyonunda Synergia desteğiyle Networking Day etkinliğini gerçekleştirmeye hazırlanıyor. 15 Şubat tarihinde, 18:30 – 21:30 saatleri arasında düzenlenecek olan bu özel etkinlikte iş dünyası profesyonelleri ile girişimcileri bir araya gelecek.

Networking Day Etkinliğinde İş Dünyası Buluşuyor

Networking Day, katılımcıların yeni iş bağlantıları kurmaları, fikir alışverişinde bulunmaları ve potansiyel iş fırsatlarını değerlendirmeleri için benzersiz bir ortam sunuyor. Farklı sektörlerden gelen profesyonellerle tanışma ve ağlarını genişletme fırsatı bulacak olan katılımcılar, iş dünyasının dinamikleri hakkında değerli bilgiler edinecekler.

Bu etkinlik ayrıca yenilikçi fikirlerin paylaşıldığı, iş birliklerinin doğduğu ve sektördeki son gelişmelerin takip edilebildiği bir ortam sağlayarak, katılımcılara iş dünyasında bir adım öne geçme fırsatı da sunuyor.

Etkinlik kapsamında yapılacak olan röportajlar ve video çekimleriyle ise etkinliğin unutulmaz anları kayda alınarak, katılımcıların tecrübeleri geniş kitlelerle buluşturulacak.

Gerçek Ve Anlamlı İş İlişkileri

Katılımcılara kartvizit değişiminden fazlasını sunarak, gerçek ve anlamlı iş ilişkileri kurma imkanı sağlamayı amaçlayan Networking Day, iş dünyasında sürdürülebilir başarı için gerekli olan yenilikçi düşünceyi ve iş birliğini teşvik ederken, bir yandan da katılımcıların kariyerlerinde yeni ufuklar açmasına yardımcı olma misyonu taşıyor.

Siz de iş dünyasındaki gelişmeleri yakından takip etmek, sektördeki yenilikleri öğrenmek ve yeni iş bağlantıları kurmak istiyorsanız, Networking Day’e katılarak ağınızı genişletin ve iş fırsatlarınızı artırın. Etkinliğe kaydolmak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterli.

Etkinlik Detayları

Co-Founder Academy, Empathos Academy ve IT Governance Türkiye, Co-Founder.Work 4. Levent lokasyonunda Synergia desteğiyle gerçekleştirilecek olan Networking Day ile ilgili detaylar şöyle;

Tarih: 15 Şubat 2024

Saat: 18:30 – 21:30

Mekan: Co-Founder Work.

Adres: Yeşilce, Yunus Emre Cd. Nil Ticaret Merkezi D:8/1 Kâğıthane/İstanbul (Sanayi Mahallesi Metro İstasyonu’na 7 dk yürüme mesafesindedir.)


10 BİN DOLARLIK YÖNETİM TAVSİYESİ

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.