Let’s Scale Up (2023) başvuruları başladı! Girişimlerini büyütmek ve yatırım fırsatlarını değerlendirmek isteyen girişimciler, www.letscaleup.org adresini ziyaret ederek başvurularını gerçekleştirebilir.

JCI Avrasya, Let’s Scale Up projesiyle girişimciler, startup’lar ve scaleup’lara işlerini büyütme ve yeni işbirlikleri fırsatı sunuyor. Başvuruların www.letscaleup.org üzerinden alınacağı program kapsamında yapılan başvurular değerlendirilerek girişimler; seviyelerine göre en doğru hızlandırma partneri -inkübasyon merkezi, hızlandırma programı, yatırım kurumları vb.- ile buluşturulacak.

Let’s Scale Up (2023)

Let’s Scale Up (2023) ile başvuruları devam ediyor. 14 Kasım 2023’e dek gerçekleştirilecek başvuruların değerlendirmesi sonucunda yapılacak ilk eşleştirmeler neticesinde girişimciler, start-up’lar ve scaleup’lar için büyüme, yeni işbirlikleri, inovasyon ve destek imkanları sunulacak. JCI Avrasya organizasyonuyla düzenlenen organizasyonun medya partneri ise Branding Türkiye oldu.

Let’s Scale Up After-Hours Meet Up

Let’s Scale Up After-Hours Meetup; inovasyon, işbirliği ve büyüme konularına odaklanarak girişimcileri, yatırımcıları, düşünce liderlerini ve sektör profesyonellerini bir araya getirmeyi amaçlayan bir program. “Let’s Scale Up After-Hours Buluşması”nda ayrıca iş dünyasındaki önemli gelişmeler ve fırsatlar ele alınacak. Ayrıca katılımcılara büyüme stratejileri ve inovasyon konularında bilgi sunularak işbirliği olanakları sağlanacak.

Etkinlik, 1 Aralık 2023 Cuma günü 16.00 – 20.00 saatleri arasında İstanbul Maslak’ta yer alan Facebook İstasyon’da ücretsiz olarak gerçekleşecek. Buna ek olarak etkinlikte katılımcılara bilgi paylaşımı, ağ oluşturma ve potansiyel işbirlikleri kurma fırsatları sunulacak.

Let’s Scale Up After-Hours Meetup sonrası devam edecek LSU programı ise 7/24 online başvuruya açık ve başvuru oranına göre belirlenecek periyodlarda değerlendirmelerin ve eşleştirmelerin yapıldığı sürdürülebilir bir organizasyon olarak girişimcilik ekosistemine katkı sağlamaya devam edecek.

Let’s Scale Up After-Hours Meetup İçeriği

Paneller ve Oturumlar: İşletmelerin ölçeklendirilmesi, sektör trendleri, yatırım stratejileri ve daha fazlasını kapsayan konularda sektör uzmanları ve düşünce liderleri ile bilgilendirici tartışmalara katılabilirsiniz.

Roundtables: Sektör trendleri ile ilgili fikir alışverişi yapmak ve deneyimli profesyonellerden değerli bilgiler edinmek için etkileşimli yuvarlak masa toplantılarında yerinizi alabilirsiniz.

Eşleştirme: Start-up ve büyümekte olan şirket sahipleri ile hizmet sağlayıcılar ve yatırımcılar arasında bağlantı kurma, potansiyel iş ortaklıklarını keşfetme ve gelecekteki büyümenin temelini atmaya olanak tanıyan benzersiz bir fırsat sunuyoruz.

Başvuru Süreci Hakkında Bilgi

Eğer bir start-up kurucusuysanız, 14 Kasım’a kadar www.letscaleup.org sitesi aracılığı ile etkinliğe başvuruda bulunabilirsiniz. Etkinlikte mentor, hizmet sağlayıcı, yatırımcı, potansiyel iş ortağı olarak yerinizi almak isterseniz info@letscale.org mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.


DİJİTAL MARKALAŞMA 1.0 – ETKİNLİK NOTLARI

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.