Mürsel Ferhat Sağlam tarafından yayına hazırlanan “Index 3.0”, Branding Türkiye Yayınları etiketiyle dijital platformlarda okuyucusuyla buluştu.

Branding Türkiye’nin Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam tarafından yayına hazırlanan Index 3.0 kitabı çıktı! E-kitap formatında yayınlanan ve dijital platformlarda satışa sunulan kitap, Branding Türkiye’de 2020 boyunca yayınlanan makalelerin bibliyografya mantığıyla indekslenmesi misyonuyla hazırlandı.

Index 3.0 Kitabı Çıktı

Branding Türkiye Yayınları etiketiyle yayınlanan Index 3.0’ın arka kapak metni şöyle;

“1 Ocak 2020–31 Aralık 2020 tarihlerinde Branding Türkiye’de yer alan 100’den farklı kategoride toplamda 500+ içerik yayınlanmıştır. Sektör profesyonelleri ve akademisyenlerce kaleme alınan bu makelelerin, global kaynakça kurallarına göre ve bibliyografya mantığıyla derlendiği “Index 3.0–2020”, serinin üçüncü kitabı olup, Mürsel Ferhat Sağlam tarafından yayına hazırlanmıştır.

INDEX 3.0; akademisyenler, sektör profesyonelleri, yazarlar, uzmanlar, araştırma görevlileri, eğitmenler, stajyerler, marka yöneticileri, kurumsal iletişim uzmanları, sosyal medya uzmanları, içerik üreticileri, önlisans, lisans, yüksek lisans, doktora ve doçentlik aşamasında akademik kariyer yapanlar için kaynak niteliğindedir.”

Dijital Markalaşma Eğitimi Sponsor Oldu

Kitap, Dijital Markalaşma Eğitimi I DME sponsorluğunda hazırlandı. Sadece e-Kitap formatında ve dijital platformlarda yayınlanacak olan kitabın yayına hazırlanmasında katkısı bulunan diğer firmalar ise şöyle; Ajans Paradise, İçeriklerce, Girişimcilerin Büyük Hataları, Hani Kurumsadık, Sahiplen.com, Alastyr.

Kitabın Amacı Nedir? 

INDEX 3.0; akademisyenler, sektör profesyonelleri, yazarlar, uzmanlar, araştırma görevlileri,  eğitmenler, stajyerler, araştırmacılar, marka yöneticileri, kurumsal iletişim uzmanları, sosyal medya uzmanları, içerik üreticileri, stajyerler, önlisans, lisans, yüksek lisans, doktora ve doçentlik aşamasında akademik kariyer yapanlar için ana kaynak niteliğindedir.

Bu bağlamda araştırdığınız konu ya da konularla ilgili bir içeriğe ulaşmak için kitabı açıp “ALT + F” kısayolunu kullanabilir veya ilgili dokümanın “Ara” butonuna tıklayarak anahtar kelime (örn: markalaşma) ya da kelime dizisini (dijital markalaşma) yazabilirsiniz. Böylece istediğiniz içeriğe birkaç saniyede ulaşabilirsiniz. Eriştiğiniz içeriği detaylı okumak içinse “YAYIN BAĞLANTISI” başlığında yer alan linki (bağlantıyı) kopyalayıp tarayıcınızın arama çubuğuna yapıştırmanız gerekmektedir.

Index 3.0 Kitabını Satın Al

Kitabı Branding Türkiye Yayınları’na ait Shopier sayfasından 60 saniyede alabilirsiniz. Hemen satın almak için buraya tıklayın.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.