Ajans Paradise Dijital Markalaşma Ajansı Olarak Faaliyet Gösterecek

2012’de İstanbul – Kadıköy’de kurulan, şimdilerde İstanbul Levent’te faaliyetlerini sürdüren Ajans Paradise, dijital ajans kategorisinde hizmet vermeyi sürdürürken 2018 itibariyle artık dijital markalaşma ajansı kategorisinde hizmet vereceğini duyurdu.

Türkiye’de ve dünyada ajanslar hizmet verdikleri alanlar doğrultusunda belli bir (ya da birkaç) alanda kategorize ediliyor. Dijital ajans, reklam ajansı, sosyal medya ajansı, web geliştirme ajansı, kreatif ajans, medya planlama & satın alma ajansı, sağlık ajansı, doğrudan pazarlama ajansı, iletişim ajansı, tam hizmet ajansı, PR ajansı, seo ajansı gibi… Artık bu kategorilere “dijital markalaşma ajansı” kategorisi de eklendi. Bu arada Ajans Paradise, kendisini dijital markalaşma ajansı kategorisinde hizmet veriyor olarak lanse eden ve bu kategoride hizmet veren ilk ajanstır.

Ajans Paradise’ın kurucusu ve ajans başkanı olan ve aynı zamanda Branding Türkiye’nin kurucusu ve genel yayın yönetmeni olan Mürsel Ferhat Sağlam, dijital markalaşma konusunda hem akademik hem de sektörel anlamda çeşitli çalışmalar (makale, konferans, eğitim vb.) yürütmesiyle bilinmektedir.

Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markası olan Branding Türkiye I Etkinlik tarafından Türkiye’de ilk kez farklı üniversitelerde “Dijital Markalaşma Zirvesi” gerçekleştirilirken, dijital markalaşma ile ilgili içerikler de yine ilk kez akademisyen ve sektör profesyonelleri tarafından Branding Türkiye’de yayınlanarak bu alanda belli bir farkındalık sağlanmıştır. Ajans Paradise ise dijital markalaşma alanında hizmet vermeye başlayarak bu kavramın uygulanabilir ve sürdürülebilir olmasını sağlamıştır.

Kişi (yazar, fotoğrafçı, oyuncu, şarkıcı, doktor) ve kurumsal markalara dijital odaklı hizmet sunan ve “Future Could Change” mottosuna sahip olan Ajans Paradise’ın hizmetlerini “Digital” ve “Creative” olmak üzere iki ana başlıkta özetlemek mümkün. Ajans Paradise’ın kısa vadedeki hedefi ise kurumsal müşteri portföyünü çeşitlendirmek ve var olan müşterilerine dijital markalaşma odağında farkındalık odaklı hizmet sağlamayı sürdürmek.

Hakkında I Ajans Paradise

Mayıs 2012’de kurulan Ajans Paradise; faaliyet alanını, misyonunu ve hizmet içeriğini “Future Could Change” mottosuyla özetlemiştir. Ajans Paradise, bu doğrultuda kişi ve markalara “dijital” ve “kreatif” odaklı stratejik çözümler ve farkındalık içeren sonuçlar sunuyor. Dijital markalaşma alanında çözüm odaklı stratejiler geliştirerek markaların dijitaldeki iletişimini ve algısını güçlendirmeyi hedefleyen Ajans Paradise, “dijital markalaşma ajansı” kategorisinde hizmet veren yeni nesil bir ajanstır.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir