2012’de kurulan ve dijital ajans olarak faaliyetlerini sürdüren Ajans Paradise, bundan böyle dijital markalaşma ajansı olarak faaliyet gösterecek.

2012’de İstanbul’da dijital ajans misyonuyla kurulan, şimdilerde Levent’teki merkez ofisinde faaliyetlerini sürdüren Ajans Paradise 2018 itibariyle dijital markalaşma ajansı kategorisinde hizmet vereceğini duyurdu.

Ajans Paradise Dijital Markalaşma Ajansı Oldu

Türkiye’de ve dünyada ajanslar hizmet verdikleri alanlar doğrultusunda belli bir ya da birkaç alanda kategorize ediliyor. Örneğin; dijital ajans, reklam ajansı, sosyal medya ajansı, web geliştirme ajansı, kreatif ajans, medya planlama & satın alma ajansı, sağlık ajansı, doğrudan pazarlama ajansı, iletişim ajansı, tam hizmet ajansı, PR ajansı, seo ajansı gibi… Artık bu kategorilerin arasına “dijital markalaşma ajansı” kategorisi de eklendi. Bu arada Ajans Paradise, kendisini dijital markalaşma ajansı kategorisinde hizmet veriyor olarak lanse eden ve bu kategoride hizmet veren Türkiye’de ve dünyada ilk ajanstır.

Bu arada Ajans Paradise’ın Kurucusu Mürsel Ferhat Sağlam, dijital markalaşmada akademik ve sektörel anlamda çalışmalar gerçekleştirmesiyle bilinmektedir. Bu arada Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markası olan Branding Türkiye Etkinlik tarafından Türkiye’de ilk kez farklı üniversitelerde “Dijital Markalaşma Zirvesi” gerçekleştirilirken, dijital markalaşma ile ilgili içerikler de yine ilk kez akademisyen ve sektör profesyonelleri tarafından Branding Türkiye’de yayınlanarak bu alanda belli bir farkındalık sağlanmıştır. Ajans Paradise ise dijital markalaşma alanında hizmet vermeye başlayarak bu kavramın uygulanabilir ve sürdürülebilir olmasını sağlamıştır.

Hizmetler: “Dijital” Ve “Markalaşma”

Kişi (yazar, fotoğrafçı, oyuncu, şarkıcı, doktor, senarist, siyasetçi vs.), kurum (sivil toplum kuruluşu, dernek, vakıf vs.) ve şirketlere (startup, KOBİ, holding, girişimci, esnaf vs.) dijital ağırlıklı hizmet sunan ve “Future Could Change” mottosuna sahip olan Ajans Paradise düne kadar hizmetlerini “Digital” ve “Creative” olmak üzere iki ana başlıkta özetliyordu. Ancak şirket dijital markalaşma ajansı olduktan sonra bunda da bir değişikliğe gitti.

Buna göre “Creative” başlığını “Markalaşma” ana hizmet kategorisinin içerisine alan Ajans Paradise’ın hizmetleri artık “Dijital” ve “Markalaşma” şeklinde özetleniyor.

Şirketin kısa vadedeki hedefi kurumsal müşteri portföyünü çeşitlendirmek ve var olan müşterilerine dijital markalaşma odağında farkındalık odaklı hizmet sağlamayı sürdürmek. Ajans ayrıca dijital markalaşma dönüşümünü başlatmak isteyen kurumlara, bu anlamda departmanlaşma ve departman yönetimi odaklı hizmet sunmaktadır.

Ajans Paradise Logo

Ajans Paradise I Hakkında

Mayıs 2012’de kurulan Ajans Paradise; faaliyet alanını, misyonunu ve hizmet içeriğini “Future Could Change” mottosuyla özetlemiştir. Şirket, bu doğrultuda kişi ve markalara “dijital” ve “markalaşma” odaklı stratejik çözümler ve farkındalık içeren sonuçlar sunuyor. 2018 itibariyle gerçekleştirdiği dönüşüm sonucu ise “dijital markalaşma” alanında çözüm odaklı stratejiler geliştiren ajans, markaların dijitaldeki iletişimini algısını güçlendirme misyonuna sahip. Ajans Paradise, “dijital markalaşma ajansı” kategorisinde hizmet veren Türkiye’de ve dünyadaki ilk ajanstır.

Ajans Paradise hakkında detaylı bilgi almak için ziyaret edin; ajansparadise.net

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.