Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin fenomen kategorilerinden biri olan “Teknoloji Haberleri”nde yayınlanan “Haftanın Teknoloji Haberleri”nden derleyerek “2020 Yılının Teknoloji Haberleri”ni hazırladık.

Türkiye’nin en popüler bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin fenomen kategorilerinden biri olan “Teknoloji Haberleri”nde yayınlanan “Haftanın Teknoloji Haberleri”nde o hafta boyunca meydana gelen dijital ve teknoloji odaklı birçok aksiyonu hap bilgi haline getirerek özetliyoruz. Her ayın sonunda haftalık gündemi derleyerek “Ayın Teknoloji Haberleri”ni oluşturuyoruz. Her yılın sonunda ise ayın gündemini derleyerek sizlerle buluşturuyoruz. İşte 2020 yılının teknoloji haberleri.

2020 Yılının Teknoloji Haberleri

“Ayın Teknoloji Haberleri”ni derleyerek oluşturduğumuz ve 1 yılı kapsayacak şekilde hazırladığımız “2020 Yılının Teknoloji Haberleri” adlı bu içerikte yıl içerisinde gündemde olan önemli dijital, sektörel ve teknolojik gelişmeleri okuyacaksınız.


Ayın Teknoloji Haberleri (Ocak 2020)

Teknoloji Gündemi (Ocak 2020)

“Haftalık Teknoloji Haberleri”nden derlenerek hazırlanan ve aylık bir arşiv niteliği taşıyan bu içerik aracılığıyla Ocak ayı boyunca gerçekleşen dijital, sektörel ve teknolojik tüm önemli gelişmelere ulaşabilirsiniz. Teknoloji Gündemi (Ocak 2020)

Ocak Ayının Gündemini Okumak İçin Buraya Tıklayın

Ayın Teknoloji Haberleri (Şubat 2020)

Teknoloji Gündemi (Şubat 2020)

“Haftalık Teknoloji Haberleri”nden derlenerek hazırlanan ve aylık bir arşiv niteliği taşıyan bu içerik aracılığıyla Şubat ayı boyunca gerçekleşen dijital, sektörel ve teknolojik tüm önemli gelişmelere ulaşabilirsiniz. Teknoloji Gündemi (Şubat 2020)

Şubat Ayının Gündemini Okumak İçin Buraya Tıklayın

Ayın Teknoloji Haberleri (Mart 2020)

Teknoloji Gündemi (Mart 2020)

“Haftalık Teknoloji Haberleri”nden derlenerek hazırlanan ve aylık bir arşiv niteliği taşıyan bu içerik aracılığıyla Mart ayı boyunca gerçekleşen dijital, sektörel ve teknolojik tüm önemli gelişmelere ulaşabilirsiniz. Teknoloji Gündemi (Mart 2020)

Mart Ayının Gündemini Okumak İçin Buraya Tıklayın

Ayın Teknoloji Haberleri (Nisan 2020)

Teknoloji Gündemi (Nisan 2020)

“Haftalık Teknoloji Haberleri”nden derlenerek hazırlanan ve aylık bir arşiv niteliği taşıyan bu içerik aracılığıyla Nisan ayı boyunca gerçekleşen dijital, sektörel ve teknolojik tüm önemli gelişmelere ulaşabilirsiniz. Teknoloji Gündemi (Nisan 2020)

Nisan Ayının Gündemini Okumak İçin Buraya Tıklayın

Ayın Teknoloji Haberleri (Mayıs 2020)

Teknoloji Gündemi (Mayıs 2020)

“Haftalık Teknoloji Haberleri”nden derlenerek hazırlanan ve aylık bir arşiv niteliği taşıyan bu içerik aracılığıyla Mayıs ayı boyunca gerçekleşen dijital, sektörel ve teknolojik tüm önemli gelişmelere ulaşabilirsiniz. Teknoloji Gündemi (Mayıs 2020)

Mayıs Ayının Gündemini Okumak İçin Buraya Tıklayın

Ayın Teknoloji Haberleri (Haziran 2020)

Teknoloji Gündemi (Haziran 2020)

“Haftalık Teknoloji Haberleri”nden derlenerek hazırlanan ve aylık bir arşiv niteliği taşıyan bu içerik aracılığıyla Haziran ayı boyunca gerçekleşen dijital, sektörel ve teknolojik tüm önemli gelişmelere ulaşabilirsiniz. Teknoloji Gündemi (Haziran 2020)

Haziran Ayının Gündemini Okumak İçin Buraya Tıklayın

Ayın Teknoloji Haberleri (Temmuz 2020)

Teknoloji Gündemi (Temmuz 2020)

“Haftalık Teknoloji Haberleri”nden derlenerek hazırlanan ve aylık bir arşiv niteliği taşıyan bu içerik aracılığıyla Temmuz ayı boyunca gerçekleşen dijital, sektörel ve teknolojik tüm önemli gelişmelere ulaşabilirsiniz. Teknoloji Gündemi (Temmuz 2020)

Temmuz Ayının Gündemini Okumak İçin Buraya Tıklayın

Ayın Teknoloji Haberleri (Ağustos 2020)

Teknoloji Gündemi (Ağustos 2020)

“Haftalık Teknoloji Haberleri”nden derlenerek hazırlanan ve aylık bir arşiv niteliği taşıyan bu içerik aracılığıyla Ağustos ayı boyunca gerçekleşen dijital, sektörel ve teknolojik tüm önemli gelişmelere ulaşabilirsiniz. Teknoloji Gündemi (Ağustos 2020)

Ağustos Ayının Gündemini Okumak İçin Buraya Tıklayın

Ayın Teknoloji Haberleri (Eylül 2020)

Teknoloji Gündemi (Eylül 2020)

“Haftalık Teknoloji Haberleri”nden derlenerek hazırlanan ve aylık bir arşiv niteliği taşıyan bu içerik aracılığıyla Eylül ayı boyunca gerçekleşen dijital, sektörel ve teknolojik tüm önemli gelişmelere ulaşabilirsiniz. Teknoloji Gündemi (Eylül 2020)

Eylül Ayının Gündemini Okumak İçin Buraya Tıklayın

Ayın Teknoloji Haberleri (Ekim 2020)

Teknoloji Gündemi (Ekim 2020)

“Haftalık Teknoloji Haberleri”nden derlenerek hazırlanan ve aylık bir arşiv niteliği taşıyan bu içerik aracılığıyla Ekim ayı boyunca gerçekleşen dijital, sektörel ve teknolojik tüm önemli gelişmelere ulaşabilirsiniz. Teknoloji Gündemi (Ekim 2020)

Ekim Ayının Gündemini Okumak İçin Buraya Tıklayın

Ayın Teknoloji Haberleri (Kasım 2020)

Teknoloji Gündemi (Kasım 2020)

“Haftalık Teknoloji Haberleri”nden derlenerek hazırlanan ve aylık bir arşiv niteliği taşıyan bu içerik aracılığıyla Kasım ayı boyunca gerçekleşen dijital, sektörel ve teknolojik tüm önemli gelişmelere ulaşabilirsiniz. Teknoloji Gündemi (Kasım 2020)

Kasım Ayının Gündemini Okumak İçin Buraya Tıklayın

Ayın Teknoloji Haberleri (Aralık 2020)

Teknoloji Gündemi (Aralık 2020)

“Haftalık Teknoloji Haberleri”nden derlenerek hazırlanan ve aylık bir arşiv niteliği taşıyan bu içerik aracılığıyla Aralık ayı boyunca gerçekleşen dijital, sektörel ve teknolojik tüm önemli gelişmelere ulaşabilirsiniz. Teknoloji Gündemi (Aralık 2020)

Aralık Ayının Gündemini Okumak İçin Buraya Tıklayın

Evet “2020 Yılının Teknoloji Haberleri”ni bu şekilde derledik. Elbette 2020 boyunca birçok sektörel gelişme, teknolojik ilerleme ve dijital odaklı aksiyon yaşandı. Fakat bu yazıda ilgili ayda en çok gündem olan konulara yer verdik. Detaylı okuma yapmak için Teknoloji Haberleri kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Bu arada anlık bilgi aktarımı için sayfanın solunda yer alan push bildirimini aktif edebilir veya mail bültenine abone olabilirsiniz. Ayrıca Telegram kanalımıza katılarak güncel gelişmelerle ilgili anlık bilgi edinebilirsiniz.


💡 2019 Yılı Arşivi

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.