Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin yayıncılık odaklı alt markası Branding Türkiye Yayınları için hazırlanan mikro site yayında.

İş dünyası profesyonelleri, üst düzey yöneticiler, kamu çalışanları, akademisyenler, üniversiteliler, girişimciler, departman yöneticileri, kurumsal çalışanlar, ajans çalışanları, stajyerler, startuplar, yatırımcılar olmak üzere profesyonel iş ve akademik hayatın bir parçası olan herkesin yakından takip ettiği Branding Türkiye’nin yayıncılık odaklı alt markası Branding Türkiye Yayınları için hazırlanan mikro site yayında!

Branding Türkiye Yayınları Mikro Sitesi

Her geçen gün sayısı artan ve kategorize olan sosyal ağlar ile aynı şekilde çeşitlenen dijital mecralar; her kişisel ya da kurumsal markanın birden fazla hesabının olmasına sebep oluyor. Bu da beraberinde  paylaşılması veya sabitlenmesi gereken onlarca linki getiriyor. Ancak tüm bu linkleri paylaşmak, kısıtlı bio alanı ya da tek link hakkı nedeniyle pek mümkün olmuyor. Böylesi durumlarda devreye çoklu link paylaşımının yapılabildiği ve mikro site olarak kullanılabilen araçlar giriyor.

Bu bağlamda Branding Türkiye’nin yayıncılık odaklı alt markası için de Visit My Bio ile bir mikro site oluşturuldu. Detaylara geçmeden evvel adı geçen araçla ilgili bilgi verelim. “Branding Türkiye Öneriyor” kategorisinin “Girişim Önerileri” kısmında yer verdiğimiz bu araç sayesinde tüm linklerinizi tek bir yerde toplayabilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgi edinmek içinse VisitMy.Bio İle Tüm Linklerinizi Tek Yerde Toplayın başlıklı makaleyi okuyabilirsiniz.

Şimdi yeniden Branding Türkiye Yayınları için hazırlanan mikro siteye geçelim. Bu sitede yer alan alt linkler şöyle;

  • Kitap Siparişi
  • Blog
  • Branding Türkiye

Ayrıca ilgili site aracılığıyla Branding Türkiye ile Branding Türkiye Yayınları’na ait Instagram, Telegram, Youtube, Twitter, Tiktok, Facebook ve Linkedin sayfalarına ulaşmak da mümkün.

Mikro Siteyi Ziyaret Et

Mağazada Ne Var?

Bir süre önce Branding Türkiye Yayınları’nın Shopier Mağazası Açıldı başlıklı makalede duyurduğumuz Branding Türkiye Yayınları’na ait mağazayı ziyaret edebilirsiniz. Bu mağazada; bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin yayıncılık odaklı alt markası Branding Türkiye Yayınları etiketiyle yayınlanan kitaplar, e-kitaplar, raporlar, e-raporlar yer almaktadır. Sorularınız için mağaza profilinde yer alan linkte tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mağazayı Ziyaret Et


Branding Türkiye Yayınları I HAKKINDA

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin, alt markalarından biri olan Branding Türkiye Yayınları; 3F Fenomeni doğrultusunda, bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren 100+ kavrama (dijital markalaşma, stratejik marka yönetimi, marka yönetimi, marka iletişimi, dijital pazarlama, sosyal medya, içerik pazarlaması, sosyal medya iletişimi, reklam, pazarlama, iletişim, medya, pr, dijital pr, kurumsal iletişim, girişimcilik, online itibar yönetimi, seo, adwords, growth marketing, internet reklamcılığı vs.) dair akademik ve sektörel olmak üzere matbuu ve e-kitap formatında kitap yayınlama misyonuyla faaliyet göstermektedir. Branding Türkiye Yayınları‘nın benimsemiş olduğu yayın politikası; bütünleşik pazarlama kategorisinde ve iş kitapları türünde fikir, fayda ve farkındalık odaklı kitaplar yayınlamaktır.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.