Sosyal sorumluluk alanının en kapsamlı ve önemli etkinliği olan Sosyal Sorumluluk Zirvesi (SSZ) bu sene önemli konuşmacıları ve saygın misafirleriyle 6 – 7 Aralık’ta “Rekreasyon” temasıyla Yeditepe Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi sponsorluğunda, Yeditepe Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan “Sosyal Sorumluluk Zirvesi”nin açılışını, iştirakleri halinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve İstanbul’un ilk Büyükşehir Belediye Başkanı, İstek Vakfı ve Yeditepe Üniversitesi Kurucusu Bedrettin Dalan yapacak.

Sosyal Sorumluluk Zirvesi - Afiş

Sosyal Sorumluluk Zirvesi 6 – 7 Aralık’ta

Türkiye’nin en iddialı projelerini gerçekleştiren şirketler ve meydana getirdikleri değerle adını dünyaya duyurmuş sivil toplum kuruluşları Sosyal Sorumluluk Zirvesi’nde buluşacak. Dünyayı değiştirmek için elini taşın altına koymaya hazır muhteşem bir kitleyi ağırlayacak olan zirvenin medya sponsoru ise Branding Türkiye oldu! Türkiye’den ve dünyadan birçok etkinliğin de daimi destekçisi olan Branding Türkiye, bu anlamda aslında bir sosyal sorumluluk örneği sergilemektedir.

6 – 7 Aralık 2019 tarihindeki Sosyal Sorumluluk Zirvesi (SSZ) ünlü sunucu ve oyuncu Yunus Günçe’nin eğlenceli sunumuyla gerçekleşecek. Öte yandan zirvede; 4129Grey CEO’su Alemşah Öztürk, global sivil toplum ekosisteminin en önemli isimlerinden İbrahim Betil, Prof. Dr. Sedefhan Oğuz, Girişimcilik Vakfı Genel Müdürü Mehru Aygül, IDEA Universal ile Afrika’daki insanlara su ulaştıran ve akıllı köyler inşa eden Hayri Dağlı, TEGV Genel Müdürü Sait Tosyalı, İKSV Alt Kat Yöneticisi Elif Obdan, sürükleyici sunumuyla Selim Geçit ve daha nice sivil toplum lideri ağırlanacak.

Bu arada “Sosyal Sorumluluk Zirvesi”nde ünlü şarkıcı Bora Duran, akustik performansıyla sahne alacak. Etkinliğin kapanışında ise katılımcılar, klarnet sanatçısı Serkan Çağrı’nın performansını dinleyecekler. Kısacası zirve boyunca, katılımcıları dopdolu bir içerik bekliyor diyebiliriz.

Bilet Gelirleri Bağışlanacak

SSZ’den elde edilecek tüm bilet gelirleri; AKUT, Ege Orman Vakfı, Altı Nokta Körler Derneği, HAÇİKO, DownSendromu Derneği’nin de aralarında bulunduğu 23 sivil toplum kuruluşuna bağışlanacak. Branding Türkiye‘nin resmi medya sponsoru olarak desteklediği zirveye dair etkinlik programını incelemek ve bağış yapılacak kurumlar ile konuşmacıların tamamını görmek için Sosyal Sorumluluk Zirvesi’nin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz: sosyalsorumlulukzirvesi.com


💡 Kurumsal İletişim 2.0 Etkinliği (Notlar)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.