Anadolu Bilişim Dijital Buluşmaları 25 Şubat 2021’de online ortamda gerçekleştirilecek. Harput Ajans ve Kamu Bilişim Derneği işbirliğiyle düzenlenen “E-Devlet Çözümleri: E-Ticaret Ve Ödeme Sistemleri” ana temalı etkinlikte alanında uzman konuklar bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunacak.

Covid-19 salgını birçok sektörde değişim, dönüşüm ve yeniden yapılanmaya neden oldu. Bazı sektörler ise bu süreçte ayrı bir önem kazandı. E-ticaret bu sektörlerin başında geliyor. Ancak e-ticaret hala birçok bilinmeyene sahip. Anadolu Bilişim Dijital Buluşmaları tarafından gerçekleştirilecek “E-Devlet Çözümleri: E-Ticaret Ve Ödeme Sistemleri” ana temalı etkinlikte ise e-ticarete dair detaylar işin uzmanı kişilerce değerlendirilecek.

Harput Ajans‘ın düzenlediği etkinlikte Ana Sponsor PTTAVM.com olurken, Manay CPA INC Altın Sponsor oldu. Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye ise etkinliğin resmi medya sponsorluğunu üstlendi. Etkinliğin sponsorları arasında ayrıca Workcube, D’S Damat, Timsah Ajans ve Karel gibi önemli firmalar var.

Anadolu Bilişim Dijital Buluşmaları 25 Şubat’ta

Covid-19, insan ve toplum sağlığı ile ekonomik hayatı oldukça etkileyen küresel bir salgın olarak tüm dünyayı tehdit etmeyi sürdürüyor. Şüphesiz ki salgının etkileri tüm sektörlerde ve iş hayatında daha uzun süre hissedilecek. O yüzden de her sektör bu salgın sırasında ve sonrasında bazı değişikliklere gitmek zorunda kalacak. Bu değişikliklerin bir kısmı bakış açısı ve liderlikle, bir kısmı yeni ve dönüşen iş yaşamıyla ve yönetim şekliyle, bir kısmı da teknolojiyle ilgili olacak. Bu gerçeklerden yola çıkılarak Anadolu Bilişim “Dijital” Buluşmaları adıyla 25 Şubat 2021 tarihinde Harput Ajans ve Kamu Bilişim Derneği işbirliğiyle “E-Devlet Çözümleri: E-Ticaret Ve Ödeme Sistemleri” ana temalı bir organizasyon gerçekleştirilecek.

Bu arada “Aklın Kısayolu” mottolu etkinliğin; kamu, özel sektör, üniversiteler, yatırımcılar, kanun yapıcılar, karar vericiler, akademisyenler, uzmanlar, dijital pazarlama, ödeme ve e-ticaret yöneticileri, dijital markalaşma uzmanları, sivil toplu kuruluşları ve iş insanlarından olmak üzere çok geniş bir katılımcı kitlesine hitap ettiğini belirtmekte yarar var.

Peki etkinlik hangi tarihte? Saat kaçta başlıyor? Herkes katılabiliyor mu? gibi soruların yanıtı için “Etkinlik Detayları” başlığında yer alan bilgileri inceleyebilirsiniz.

Canlı İzlemek İçin Hemen Abone Ol!

Etkinlik Detayları

Mekan: Youtube (Online – Canlı)

Teknik Altyapı: Karel

Tarih: 25 Şubat 2021

Saat: 10:30 – 17:30

Katılım Ücreti: Ücretsiz

Katılımcı Profili: Herkes Katılabilir

Etkinlik hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Etkinliği ücretsiz izlemek için buraya tıklayın.

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, “Anadolu Bilişim Dijital Buluşmaları” etkinliğinin de resmi medya sponsor oldu. Etkinlik kapsamında Branding Türkiye’nin Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam, e-ticaret ana temalı Sohbet Oturumu’nda (16:35 – 17:25) konuya dair bilgi ve tecrübe aktarımında bulunacak.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.