Spotify özelinde Mürsel Ferhat Sağlam tarafından gerçekleştirilen “Dijital Markalaşma Sohbetleri”nin 3. Bölümü “Dijital Markalaşma Nedir?” başlığıyla yayınlandı.

Dijital Markalaşma Uzmanı, Sosyal Medya Stratejisti, Eğitmen, Mentor Ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanan “Dijital Markalaşma Sohbetleri” temalı podcast serisinin üçüncü bölümü yayınlandı.

Bir süre önce “Dijital Markalaşma Kavramı Nasıl Doğdu?” temasıyla ikinci bölümü yayınlanan serinin bu hafta üçüncü bölümü paylaşıldı. Bu defaki yayının konusu ise “Dijital Markalaşma Nedir?” oldu.

Üçüncü Bölüm: Dijital Markalaşma Nedir?

Dijital Markalaşma Sohbetleri’nin 3. bölümü olan “Dijital Markalaşma Nedir?” temalı podcastte; Mürsel Ferhat Sağlam, dijital markalaşma kavramına dair terminolojik bir giriş yaptı. Sağlam kavrama dair açıklama yaptığı kısımda ise dijital markalaşma ile ilgili şunları söyledi;

“Bugün dijital markalaşma nedir konusunu anlatacağım. Dijital markalaşma; bütünleşik pazarlama adı verilen o çatı kavramın içerisinde yer alan 100den fazla kavram, süreç ve uzmanlıklardan biridir. Ve kavramı konumlarken bunu bilinçli olarak tercih ettim diyebilirim”

Bu arada yayın sırasında Dijital Markalaşma kavramını oluşturan alt dinamiklere vurgu yapan Mürsel Ferhat Sağlam dijital markalaşmayı oluşturan ana disiplinlerin neler olduğuna da değindi.

Telegram’da Takip Edin

Dijital Markalaşma Sohbetleri podcast serisine dair detaylar için “Dijital Markalaşma Telegram Kanalı“nı takip edebilirsiniz. Ayrıca Branding Türkiye içeriklerine anlık ulaşmak, gelişmelerden anında haberdar olmak içinBranding Türkiye Telegram Kanalını takip edebilirsiniz. Son olarak; güncel etkinlikler, eğitimler, zirve ve meetuplar ile online eğitim, etkinlik ve seminerler için Etkinlik Duyuru Telegram Kanalını takip edebilirsiniz.

Sponsorlar

Spotify özelinde gerçekleştirilen “Mürsel Ferhat Sağlam İle Dijital Markalaşma Sohbetleri”nin Dijital Markalaşma Nedir? temalı üçüncü bölümünün sponsorları şöyle;

  • Branding Türkiye
  • Branding Türkiye Yayınları
  • Dijital Markalaşma Eğitimi I DME
  • Ajans Paradise
  • G4A Studio & Workshops
  • Dikeyeksen Yayıncılık
  • Üstün Patent
  • Alastyr

Dijital Markalaşma Sohbetleri Nedir?

Mürsel Ferhat Sağlam’ın kişisel Spotify kanalı olan “Dijital Markalaşma Sohbetleri” aynı zamanda bu kanalda dijital markalaşma odağında gerçekleştirilen podcast serisinin de ana temasını oluşturmaktadır.

Sürpriz konukların da ağırlanacağı kanalı takip etmek için aşağıdaki butona tıklayın.


Mürsel Ferhat Sağlam I Hakkında

Mürsel Ferhat Sağlam, 16 Nisan 1989 İstanbul doğumludur. Namık Kemal Üniversitesi Halkla İlişkiler & Tanıtım Bölümü, Beykent Üniversitesi Tarih Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü mezunudur. Beykent Üniversitesi’nde Tarih alanında yüksek lisans yapmıştır. Akademik kariyerine Halkla İlişkiler ve Reklamcılık alanında doktora seviyesinde devam etmektedir. Türkiye’nin ilk Dijital Markalaşma Ajansı olan “Ajans Paradise” (2012), ve Türkiye’nin en çok okunan Bütünleşik Pazarlama ve İş – Ekonomi Mecrası “Branding Türkiye” (2018) Mürsel Ferhat Sağlam’ın girişimleri arasında yer almaktadır.

Türkiye’deki birçok üniversitenin ve yatırım ağının danışma kurulunda mentor olarak bulunan Mürsel Ferhat Sağlam, hem girişimcilere hem de yatırımcılara strateji danışmanlığı yapmaktadır. KOBİ’lere ve internet girişimcilerine ise büyüme pazarlaması odağında danışmanlık veren Sağlam, yaptığı çalışmalarla ekosistemin gelişmesine ve büyümesine katkı sağlamasıyla bilinmektedir. Mürsel Ferhat Sağlam’ın hikâye, roman, şiir, eleştiri, deneme, araştırma, akademik, reklam, marka, pazarlama, sektörel olmak üzere farklı türlerde yayınlanmış kitapları bulunmaktadır. Ulusal ve uluslar arası birçok mecrada uzmanlık alanlarıyla ilgili çeşitli makaleler yazmış olan Sağlam, kamu ve özel sektördeki kurumlara sosyal medya iletişimi, içerik pazarlaması, stratejik marka yönetimi, girişimcilik, online itibar yönetimi, dijital kriz yönetimi ve dijital markalaşma konularında eğitimler ve konferanslar vermektedir.

“Dijital Markalaşma”yı kavramsallaştırarak sosyal bilimlere ve iletişim literatürüne kazandıran Mürsel Ferhat Sağlam, bu alanda yazdığı makale ve kitaplarla, eğitim ve konferanslarla sektörün tüm dinamiğini yeniden yorumlamıştır. Dijital Markalaşma Eğitimi ise yüksek lisans formatında Mürsel Ferhat Sağlam hazırlanıp resmi mercilerce tescillenerek Dijital Markalaşma kavramının akademik düzeyde sürdürülebilirliği sağlanmıştır. Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan diğer terimler ise; 3F Fenomeni, Kurumsal İletişim 2.0, şeklindedir.

Mürsel Ferhat Sağlam ile Instagram, Twitter ve Linkedin üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.