Branding Türkiye’nin yayıncılık odaklı alt markası Branding Türkiye Yayınları’nın Shopier mağazası açıldı.

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin yayıncılık odaklı alt markası Branding Türkiye Yayınları, bir yandan konsept içerikleri ve yeni nesil yayın formatıyla kitap, e-kitap ve rapor yayınlamayı sürdürürken bir yandan da bunları hedef kitlesiyle buluşturacağı mecralarda ve pazar yerlerinde konumlanmayı sürdürüyor. Bu bağlamda en son geçtiğimiz günlerde Branding Türkiye Yayınları’nın Shopier mağazası açıldı!

Branding Türkiye Yayınları’nın Shopier Mağazası

Branding Türkiye Yayınları, geçtiğimiz günlerde Shopier’deki sanal mağazasını açtı. Mağaza açıklamasında ise şu ifadeler yer alıyor;

Bu mağazada; bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin yayıncılık odaklı alt markası Branding Türkiye Yayınları etiketiyle yayınlanan kitaplar, e-kitaplar, raporlar, e-raporlar yer almaktadır. Sorularınız için profilde yer alan linkte tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. #BrandingTürkiyeYayınları

Nasıl Alışveriş Yaparım?

Branding Türkiye Yayınları’nın Shopier mağazasından alışveriş yaparak; kitap, e-kitap, rapor ve e-rapor satın almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak mağazayı ziyaret edebilirsiniz. Mağazada yer alan yayınların e-kitap / e-rapor olup olmadıkları anlamak ise çok kolay! “Dijital Yayın” etiketinin olduğu kitap ve raporlar e-yayın formatında olup, PDF veya ePUB olarak alıcıya anında iletilmektedir. Bu arada yayınlara dair detaylı bilgi Ürün Açıklaması kısmında yer alıyor. Kargo Detayları kısmında ise satın aldığınız ürünlerin kargo bilgisi bulunuyor.

MAĞAZAYI ZİYARET ET


Branding Türkiye Yayınları Hakkında

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin, alt markalarından biri olan Branding Türkiye Yayınları; 3F Fenomeni doğrultusunda, bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren 100+ kavrama (dijital markalaşma, stratejik marka yönetimi, marka yönetimi, marka iletişimi, dijital pazarlama, sosyal medya, içerik pazarlaması, sosyal medya iletişimi, reklam, pazarlama, iletişim, medya, pr, dijital pr, kurumsal iletişim, girişimcilik, online itibar yönetimi, seo, adwords, growth marketing, internet reklamcılığı vs.) dair akademik ve sektörel olmak üzere matbuu ve e-kitap formatında kitap yayınlama misyonuyla faaliyet göstermektedir. Branding Türkiye Yayınları‘nın benimsemiş olduğu yayın politikası; bütünleşik pazarlama kategorisinde ve iş kitapları türünde fikir, fayda ve farkındalık odaklı kitaplar yayınlamaktır.


💡 Branding Türkiye Hakkında

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.