Bütünleşik Pazarlama ve İş – Ekonomi Mecrası Branding Türkiye ile Türkiye’nin en köklü ve en bilinen Teknoloji Haberleri Sitesi DonanımHaber arasında stratejik iş birliği yapıldı.

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi odağında 100’den fazla kategoride sektör profesyoneli ve akademisyenlerden oluşan uzman yazar kadrosuyla faaliyet sürdüren ve geçtiğimiz günlerde 4. yaşını kutlayan Branding Türkiye ile 1999’da kurulan ve Türkiye’nin ilk teknoloji haberleri sitelerinden biri olan DonanımHaber, içerik odaklı stratejik bir iş birliği gerçekleştirdi.

Branding Türkiye İle DonanımHaber İş Birliği

İş dünyası, teknoloji, sektörel gelişmeler, ekonomi, dijital dünya, girişimcilik başta olmak üzere birçok kategoride içerik üreten ve önemli bir okuyucu kitlesine sahip olan mecralardan Branding Türkiye ile DonanımHaber; içerik odağında önemli bir iş birliği yaptı. İki marka arasındaki bu stratejik iş birliğinin hem sektörel sürdürülebilirlik açısından hem de paydaşlara artı değer sağlaması ve örnek teşkil etmesi bakımından önemi büyük.

İki marka arasındaki bu iş birliğinin uzun süreli olmasını diler farklı alanlarda genişleyerek devam etmesini umut ederiz.


Branding Türkiye I Hakkında

Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır. Branding Türkiye’de akademik ve sektörel makalelerin yanı sıra sektörün duayen isimleriyle gerçekleştirilen röportajlar, profesyoneller için kitap tavsiyeleri ve iş dünyasına yönelik haber, duyuru ve gelişmeler de yer alıyor. 3F Fenomeni doğrultusunda yayın yapan ve dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip olan Branding Türkiye; akademik ve sektörel anlamda kariyer yapan ve iş dünyasının parçası olan herkes tarafından takip edilmektedir.

Detaylı Bilgi

DonanımHaber I Hakkında 

DonanımHaber, Türkiye’nin bilgisayar teknolojisi üzerine kurulan ilk web sitelerindendir. Yayın hayatına 1999 yılında teknoloji haberleri sitesi olarak başlamıştır. 2001 yılında yayıma başlayan forum bölümü, Türkiye’de hâlâ en çok tıklanan sitelerden biridir. Sitenin sloganı, “sık sık güncellenen haber sitesi”dir.

1999 yılında Gün Oksay tarafından kurulan DonanımHaber, ilk başlarda yalnızca haber sitesi olarak gönüllü editörler yardımıyla yayım yaptı. 2001 yılında DonanımHaber Forumu kuruldu. Kısa bir süre sonra da İstanbul Kozyatağı’nda DonanımHaber ofisi kuruldu. Burada geliştirme ekibi, forum yönetimi ve haber editörleri görev yapmaktadır. Forumun kurulmasıyla aktif katılımcılar arasında bilgi aktarımı başladı.

Detaylı Bilgi

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.