Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Hani Kurumsaldık’ta Üçüncü Bölüm yayınlandı. “Vizyon Nedir? Kurumsal Vizyon İçin Gerekenler Nelerdir?” ana temasıyla yayınlanan podcastte, vizyon kavramına dair değerlendirmelerde bulunuldu.

Bir süre önce yayın hayatına başlayan ve sesli içerik odaklı bir program olarak kurgulanan “Hani Kurumsaldık”ın üçüncü bölümü yayınlandı. İşletmelerin önemli bir dinamiği olan vizyon kavramına dair detayların aktarıldığı yayında “Vizyon Nedir? Kurumsal Vizyon İçin Gerekenler Nelerdir?” sorusuna yanıt verildi.

Hani Kurumsaldık’ta Üçüncü Bölüm Yayınlandı

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen ve Yazar Mürsel Ferhat SAĞLAM’ın anlatımıyla gerçekleştirilen “Hani Kurumsaldık”ın üçüncü bölümünde “Vizyon Nedir? Kurumsal Vizyon İçin Gerekenler Nelerdir?” teması işlendi. Sağlam’a yayın boyunca Branding Türkiye yazarlarından Elif İrem Yavuzer soru ve katkılarıyla eşlik etti.

Bu hafta “Vizyon Nedir?” temalı bir yayın gerçekleştirilirken, podcast boyunca vizyon, misyon, kurumsal vizyon ve patron / yönetici vizyonu odağında kurumsallaşma değerlendirildi. Tüm bunların yanında misyon ile vizyon arasındaki farkın da anlatıldığı yayında ayrıca kavramsal çıkarımlarda da bulunuldu.

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin ana sponsorluğunda hazırlanan “Hani Kurumsaldık”ın bu bölümünde Branding Türkiye Yayınları etiketiyle Mart 2021’de piyasaya çıkan “Günün Gündemi 2020” kitabı hediye edildi. Kitabı ücretsiz bir şekilde almak için Hani Kurumsaldık Telegram Kanalına katılmanız yeterli.

Üçüncü Bölümü Dinle


Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin, konsept organizasyonların ve fayda odaklı yayınların daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekliyor. Bu bağlamda Branding Türkiye, 3F Fenomeni odağında bir yayın politikasına sahip olan “Hani Kurumsaldık”ın ana sponsoru oldu.


Hani Kurumsaldık Nedir?

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük kurumsallık olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren #HaniKurumsaldık, Branding Türkiye sponsorluğunda her Cumartesi Spotify ve diğer müzik / video platformlarında!


💡 Hani Kurumsaldık (İkinci Bölüm)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.