Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Hani Kurumsaldık’ta İkinci Bölüm yayınlandı. Kurumsallaşma Nasıl Başlar! ana temasıyla yayınlanan podcastte, kurumsallaşma sürecine dair değerlendirmelerde bulunuldu.

Geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başlayan ve sesli içerik odaklı bir program olarak kurgulanan “Hani Kurumsaldık”ın ikinci bölümü yayınlandı. İşletmelerin kurumsallaşma sürecine dair detayların aktarıldığı yayında “kurumsallaşma nasıl başlar?” sorusuna yanıt verildi.

Hani Kurumsaldık’ta İkinci Bölüm Yayınlandı

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen ve Yazar Mürsel Ferhat SAĞLAM’ın anlatımıyla gerçekleştirilen “Hani Kurumsaldık”ın ikinci bölümünde “Kurumsallaşma Nasıl Başlar?” teması işlendi. Sağlam’a yayın boyunca Branding Türkiye yazarlarından Elif İrem Yavuzer soru ve katkılarıyla eşlik etti.

Girişimciler ve KOBİ’ler başta olmak üzere sektör ve büyüklük fark etmeden iş dünyasının bir parçası olan tüm işletmeleri yakından ilgilendiren “kurumsallaşma” ile ilgili detayların değerlendirildiği yayında, kurumsallaşma sürecine dair bilgi aktarımı yapıldı. Diğer bir ifadeyle bu bölümde “adım adım kurumsallaşma” için gerekenler, maddeler halinde sıralandı.

Bunlar 1) Vizyon 2) Analiz 3) Marka Oluşturma, Kurumsal Kimlik ve Departmanlaşma  4) Resmi İşlem ve Prosedürler 5) Bütünleşik Pazarlama 6) Dijital Markalaşma  olmak üzere 6 adımda özetlenirken tüm bunlara dair kavramsal değerlendirmeler de yapıldı. Bu arada her bir başlık için “Hani Kurumsaldık”ta ayrı bir podcast yayınlanacağı da yayın sırasında belirtildi.

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin ana sponsorluğunda hazırlanan “Hani Kurumsaldık”ın bu bölümünde Branding Türkiye Yayınları etiketiyle Mart 2021’de piyasaya çıkan “Günün Gündemi 2020” kitabı hediye edildi. Kitabı ücretsiz bir şekilde almak için Hani Kurumsaldık Telegram Kanalına katılmanız yeterli.

İkinci Bölümü Dinle

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin, konsept organizasyonların ve fayda odaklı yayınların daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekliyor. Bu bağlamda Branding Türkiye, 3F Fenomeni odağında bir yayın politikasına sahip olan “Hani Kurumsaldık”ın ana sponsoru oldu.


Hani Kurumsaldık Nedir?

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük kurumsallık olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren #HaniKurumsaldık, Branding Türkiye sponsorluğunda her Cumartesi Spotify ve diğer müzik / video platformlarında!


💡 Hani Kurumsaldık (Birinci Bölüm)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.