İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu 30 Ağustos Zafer Bayramı için özel bir video yayınladı. Bu Zafer Hepimizin adını taşıyan video çok sayıda beğeni ve paylaşım aldı.

Hatırlarsanız en son dün sizlerle Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan ve #ZaferRuhu etiketiyle sosyal medyada paylaşılan sonrasında da viral hale gelerek herkesin beğenisini kazanan videoyu paylaşmıştık. Bu habere dair detayları okumak için buraya tıklayın.

Şimdi de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’ndan 30 Ağustos için Bu Zafer Hepimizin temalı anlam yüklü bir paylaşım geldi. Dün akşam üzeri Twitter ve Youtube başta olmak üzere tüm sosyal medya hesaplarında 30 Ağustos temalı videoyu paylaşan İmamoğlu, Türk milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı.

Bu Zafer Hepimizin başlığı ve etiketiyle yayınlanan video daha ilk dakikalardan çok sayıda beğeni ve paylaşım aldı.

Ekrem İmamoğlu 30 Ağustos Videosu

Ekrem İmamoğlu’ndan Bu Zafer Hepimizin Mesajı

Belediyelerin ve belediye başkanlarının özel gün ve gecelere dair real time content mantığına uygun şekilde hazırladıkları içerikler çoğu zaman standart bir sosyal medya postunun ötesine geçmezken bazen de ortaya alkışlanası içerikler çıkıyor. Böyle olunca da herkesin gözü kulağı bir anda o içeriği ortaya çıkaran ve paylaşan kişide / kurumda oluyor.

Bildiğiniz üzere dün sizlerle Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş tarafından paylaşılan 30 Ağustos Zafer Bayramı videosunu paylaşmıştık. BursaRay’da çekilen ve #ZaferRuhu etiketiyle yayınlanan video kısa sürede viral olmuş ve izleyen herkesi duygulandırmıştı.

Bunun ardından şimdi de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından paylaşılan Bu Zafer Hepimizin temalı 30 Ağustos Zafer Bayramı videosunu sizlerle paylaşıyoruz.

İBB’den 30 Ağustos Videosu

Sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük beğeni alan ve heyecanla karşılanan #BuZaferHepimizin temalı 30 Ağustos Zafer Bayramı videosu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından dün akşam saatlerinde paylaşıldı. İmamoğlu, kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve paylaşım alan Bu Zafer Hepimizin temalı videoyu takipçileriyle paylaşırken şu ifadeleri kullandı:

“30 Ağustos Zaferi bu ülkenin özgürlük ilanıdır. Bağımsızlığımızı ve Cumhuriyetimizi borçlu olduğumuz kahramanlara selam olsun. #BuZaferHepimizin”

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.