Ekrem İmamoğlu’ndan Bu Zafer Hepimizin Videosu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu 30 Ağustos için özel bir video yayınladı. Bu Zafer Hepimizin adını taşıyan video çok sayıda beğeni ve paylaşım aldı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu 30 Ağustos için anlam yüklü bir paylaşım yaptı. Dün akşam üzeri Twitter ve Youtube başta olmak üzere tüm sosyal medya hesaplarında 30 Ağustos temalı videoyu paylaşan İmamoğlu, Türk milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı. Bu Zafer Hepimizin başlığı ve etiketiyle yayınlanan video daha ilk dakikalardan çok sayıda beğeni ve paylaşım aldı.

30 Ağustos VideosuBu Zafer Hepimizin

Belediyelerin ve belediye başkanlarının özel gün ve gecelere dair real time content mantığına uygun şekilde hazırladıkları içerikler çoğu zaman standart bir sosyal medya postunun ötesine geçmezken bazen de ortaya alkışlanası içerikler çıkıyor.

Dün sizinle Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş tarafından paylaşılan 30 Ağustos Zafer Bayramı videosunu paylaşmıştık. Detayları okumak ve videoyu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

BursaRay’da çekilen ve #ZaferRuhu etiketiyle yayınlanan videonun ardından şimdi de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından paylaşılan #BuZaferHepimizin temalı 30 Ağustos Zafer Bayramı videosunu sizlerle paylaşıyoruz.

Ekrem İmamoğlu’ndan 30 Ağustos Videosu

Sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük beğeni alan ve heyecanla karşılanan “Bu Zafer Hepimizin” temalı 30 Ağustos Zafer Bayramı videosu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından dün akşam saatlerinde paylaşıldı.

İmamoğlu, kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve paylaşım alan videoyu takipçileriyle paylaşırken şu ifadeleri kullandı:

30 Ağustos Zaferi bu ülkenin özgürlük ilanıdır. Bağımsızlığımızı ve Cumhuriyetimizi borçlu olduğumuz kahramanlara selam olsun. #BuZaferHepimizin

İşte izleyen herkesi heyecanlandıran o video

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir