Bursa Büyükşehir Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramı Videosu Hazırladı

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı için BursaRay’da bir canlandırma yapıldı. Bu canlandırmanın yer aldığı video #ZaferRuhu etiketiyle paylaşılarak sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı.

Belediyelerin sosyal medya özelinde gerçekleştirdiği kampanyalar hep ilgi çekmiştir. Ancak çoğu zaman sosyal medya aksiyonlarının; sosyal hayatla bütünleştiği takdirde yani gerçeklik ve duygu barındırdığı müddetçe başarılı olacağı unutulur.

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan ve #ZaferRuhu etiketiyle paylaşılan 30 Ağustos Zafer Bayramı videosu, sosyal medyada başarılı kampanya yapmanın ve viral olmanın altın kuralını herkese bir kez daha göstermiş oldu.

#ZaferRuhu

Geçtiğimiz günlerde Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş‘ın Twitter hesabından paylaştığı video, sosyal medyada en çok beğenilen ve paylaşılan içeriklerden biri haline geldi. 30 Ağustos Zafer Bayramı için hazırlanan ve taşıdığı farkındalık ile beğeni toplayan bu video BursaRay’da çekildi.

#ZaferRuhuTiyatro oyuncularının 30 Ağustos Zafer Bayramı için gerçekleştirdikleri canlandırmada; eşini ve çocuklarını cepheye gönderen ve kendisi de sırtına mermi yüklenip Türk askerine yardıma koşan bir Türk kadını ile kıyafetleri kanlı bir asker yer alıyor.

BursaRay’da 30 Ağustos Canlandırması

O sırada metroda seyahat halinde olan vatandaşlardan bazıları şaşkın bir şekilde oyuncuların performansını seyrederken, bazı vatandaşlarınsa gözyaşlarını tutamadığı gözlendi. Aynı duygu yoğunluğunun ekran başındakiler için de geçerli olduğu #ZaferRuhu etiketiyle yapılan paylaşımlardan anlaşılıyor.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş videoyu şu açıklamayla paylaştı;

#BüyükTaarruz’un 97. Yıldönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e, silah arkadaşlarına ve aziz şehitlerimize minnetle #Zaferruhu” etiket ve başlıkları ile paylaşıldı.

İşte izleyen herkesi duygulandıran o video

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir