Popüler mesajlaşma uygulaması Telegram’da belli bir konu veya ortak amaç için oluşturulan kanallara bir yenisi eklendi. Hani Kurumsaldık Telegram Kanalı açıldı.

Geçtiğimiz aylarda Whatsapp’ın yeni gizlilik politikası nedeniyle alternatif mesajlaşma uygulamalarına geçiş yapan kullanıcıların en çok tercih ettiği uygulamaların başında ise Telegram geliyor. Evet, Telegram son aylarda gerek kullanıcı sayısını gerekse popülerliğini arttırırken kurumsal firmalar ve influencerlar da Telegram odağında dijital iletişim stratejisi geliştirmeye başladı. Bunlardan biri de Hani Kurumsaldık oldu. Popüler podcast kanalını Telegram’da takip ederek sürpriz hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

Bu arada bir süre önce kamuoyuna duyurulan Whatsapp’ın gizlilik sözleşmesine ilişkin detaylı okuma yapmak isterseniz “Whatsapp’ın Gizlilik Politikasıyla İlgili Bilinmeyenler (Detaylı Analiz)” başlıklı makaleyi ziyaret edebilirsiniz.

Hani Kurumsaldık Telegram Kanalı Açıldı

Sesli içeriğin ön plana çıktığı son zamanlarda podcast odaklı konsept programlar da bir hayli ilgi görmeye başladı. Bu gerçekten yola çıkılarak Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanan Hani Kurumsaldık geçtiğimiz haftalarda Spotify’da yayın hayatına başladı. Programın Telegram Kanalı ise aynı süreçte açıldı.

“Kurumsallaşma, Markalaşma ve Dijitalleşmeye Dair Her Şey”in yer aldığı popüler podcast serisi “Hani Kurumsaldık”ın Telegram Kanalı’nda çeşitli sürpriz hediyelerin, ücretsiz eğitimlerin ve çekilişlerin yapılacağı duyuruldu. Aynı zamanda Telegram kanalına katılanların bu gelişmeleri anlık takip edebilecekleri de belirtildi. Sınırlı kişinin kabul edileceği Kanala ücretsiz katılmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

TELEGRAM KANALINA KATIL


Hani Kurumsaldık Nedir?

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük kurumsallık olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye sponsorluğunda her Cumartesi Spotify ve diğer müzik / video platformlarında!

Hani Kurumsaldık’ı Spotify’da takip etmek için buraya tıklayın.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.