GOBI 2020 Etkinliği, 1 – 4 Mart tarihleri arasında İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi’nde gerçekleşecek! “Bu Bir Hayal Ürünüdür” mottosuyla yola çıkan GOBI, İTÜ Yatırım Kulübü tarafından organize ediliyor. 

İTÜ Yatırım Kulübü tarafından ‘’Bu Bir Hayal Üründür’’ mottosuyla yola çıkan ve bu yıl 1 –  4 Mart 2020 tarihleri arasında 12. kez düzenlenecek olan Global Opportunities in Business andInvestment (GOBI), ilk defa yapıldığı 2008 yılında Üniaktivite tarafından “En İyi Uluslararası Öğrenci Organizasyonu” ödülünü almıştı.

GOBI 2019 Etkinliği

“Keyif” ile “işe yararlılık” olgularını birleştirmek isteyen öğrencilerin özgeçmişini doldurup, bütün dünyadan insanlarla birlikte iş kültürüyle ilgili bilgi sahibi olmalarına olanak sağlayan GOBI 2020, aynı zamanda uluslararası alanda tanınmış konuşmacıların katılımıyla ve ülkemizde yer edinen uluslararası fırsatların işleneceği bir etkinlik özelliği taşıyor.

Geçen Yıl Neler Oldu?

27 farklı ülkeden gelen yabancı öğrencilerin yanı sıra Anadolu’dan gelen 3000 civarı üniversite öğrencisinin katılımıyla, Yapı Kredi ana sponsorluğunda, Branding Türkiye‘nin medya sponsorluğunda gerçekleşen GOBI 2019’da; Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran, DemirDöküm Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Ertuna, usta oyuncu Haldun Dormen, Besteci ve Opera Sanatçısı Rahman Altın, Yemek Antropoloğu Musa Dağdeviren, Coca Cola İçecek CEO’su Burak Başarır, Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Hakan Alp, TAV CFO’su Burcu Geriş gibi sektörlerinin önde gelen isimleri üniversite öğrencileri ile buluştu.

Açılış gecesiyle başlayıp üç gün boyunca çeşitli etkinliklerle devam eden GOBI 2019’da yine Türkiye’nin ve İstanbul’un tanıtımı esas alındı. Maçka Alancha Restoran’da gerçekleşen açılış gecesinde üniversite öğrencileri ile uluslararası alanda söz sahibi şirketlerin üst düzey yöneticileri bir araya geldi. Haftanın devamında ise International Night, Türk gecesi, İstanbul turu gibi çeşitli etkinlikler düzenlenerek kültür kaynaşması ve etkileşimi sağlandı. GOBI 2019’un kapanışı ise Evrencan Gündüz’ün sahne aldığı GOBI Fest ile gerçekleştirildi.

GOBI 2020 Etkinliği İçin Geri Sayım

GOBI 2020 Etkinliği, 1 – 4 Mart tarihleri arasında, sektörlerinin devleri ile üniversite öğrencilerini buluşturmayı hedefliyor. Geçen yıl olduğu gibi “GOBI 2020″nin medya sponsoru yine Branding Türkiye oldu.

Bu arada Yapı Kredi ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan “GOBI 2020″nin kayıtları açıldı. Tüm sektörlere değinilecek bu zirveye; 46 farklı ülkeden gelecek olan yabancı öğrencinin yanı sıra Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelecek olan 5000 civarı üniversite öğrencisinin katılımı bekleniyor. Bu unutulmaz zirveye katılmak için şimdiden yerinizi ayırtın.


GOBI 2020 Etkinliği hakkında detaylı bilgi ve etkinliğe kayıt için  etkinliğin resmi web sitesini ziyaret edin: gobistanbul.com


💡 Mürsel Ferhat Sağlam Girişimc XYZ’de

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.