Dijital Markalaşma Uzmanı Mürsel Ferhat Sağlam grişimcilik ekosisteminin bilgi kaynağı olma misyonuna sahip Girişim XYZ’de!

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam Girişim XYZ’de! Girişimcilik ekosisteminin bilgi kaynağı olma misyonuna sahip Girişim XYZ’de Elif İrem Yavuzer’in sorularını yanıtlayan Sağlam; dijital markalaşma ve girişimcilik başta olmak üzere sektörel birçok soruya yanıt verirken kitaplarına ve girişimlerine dair soruları da cevapladı.

Mürsel Ferhat Sağlam Girişim XYZ’de

Dijital Markalaşma Uzmanı ve Sosyal Medya Stratejisti Mürsel Ferhat Sağlam ile gerçekleştirdiği röportajla söyleşilere start veren Elif İrem Yavuzer, söyleşiyi sunuşta şu açıklamayı yaptı;

“Dijital pazarlama, marka yönetimi, dijital markalaşma, sosyal medya, iletişim, online itibar yönetimi… Bunlar yalnızca başlangıç. Ajans Paradise ve Branding Türkiye’nin sahibi, Dijital Markalaşmayı kavramsallaştırarak sosyal bilimlere ve iletişim literatürüne kazandıran Mürsel Ferhat Sağlam ile Branding Türkiye’yi ve son kitabı Dijital Markalaşma’yı konuştuk. Fakat söyleşimiz bunlarla sınırlı kalmadı. Çünkü röportajın satır aralarında girişimciler için hiçbir yerde bulamayacakları tüyolar da var. O halde sizi bu güzel röportajla baş başa bırakalım.”

Röportajda Neler Konuşuldu?

Mürsel Ferhat Sağlam’a kişisel kariyeri ile ilgili sorular yönelten E. İrem Yavuzer, bunlara ek olarak Branding Türkiye’nin kuruluş misyonuyla ilgili de merak edilenleri sordu. Röportajın devamında dijital markalaşmanın kavramsallaşma süreci ve 3F Fenomeni’nin önemine dair detayları açıklayan Mürsel Ferhat Sağlam, girişimcilik ekosisteminin genel durumuna ilişkin de açıklamalarda bulundu.

Mürsel Ferhat Sağlam’ın konuk olduğu ve Girişim XYZ röportajlarının ilk bölümünü teşkil eden “Bir Girişimci: Mürsel Ferhat Sağlam” röportajını okumak ve röportajı paylaşmak için buraya tıklayın.


Mürsel Ferhat Sağlam I Hakkında

Mürsel Ferhat Sağlam, 16 Nisan 1989 İstanbul doğumludur. Namık Kemal Üniversitesi Halkla İlişkiler & Tanıtım Bölümü, Beykent Üniversitesi Tarih Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Beykent Üniversitesi’nde Tarih alanında yüksek lisans yapmıştır. Akademik kariyerine Marmara Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde doktora seviyesinde özel öğrenci statüsünde devam etmektedir. “Ajans Paradise” (2012), ve “Branding Türkiye” (2018) Mürsel Ferhat Sağlam’ın girişimleri arasında yer almaktadır. Mürsel Ferhat Sağlam’ın hikâye, roman, deneme, pazarlama olmak üzere farklı türlerde yayınlanmış 6 kitabı bulunmaktadır.


💡 Mürsel Ferhat Sağlam Medium Sohbetleri’nde

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.