İş, bilgisayar, bilişim, kişisel gelişim, biyografi, reklamcılık, marka – pazarlama vs. türlerinde yayınlanan kitaplara yönelik Branding Türkiye tarafından kitap çekilişleri gerçekleştiriliyor. Linkedin’de yapılan kitap çekilişlerinde bu hafta Hakan Okay’ın Helikopter Bakışı kitabı yer alıyor. 

Sektör profesyonelleri tarafından takip edilen ve global iş ağı olma özelliği taşıyan popüler sosyal ağ Linkedin’de “Branding Türkiye Sponsorluğunda” gerçekleştirilen kitap çekilişlerinde bu hafta Helikopter Bakışı kitabı yer alıyor. Mediacat Kitap etiketiyle piyasaya çıkan ve Hakan Okay tarafından kaleme alınan “Helikopter Bakışı”nı kazanmak için çekilişe katılın.

Helikopter Bakışı kitap çekilişine katılmak için TIKLAYINIZ

Çekiliş Şartları

  • Branding Türkiye Linkedin Sayfasını Takip Etmek
  • Çekilişe katıldığına dair paylaşıma yorum olarak “+” yazmak.

Çekiliş Tarihi

  • Başlangıç: 05.03.2018
  • Bitiş: 09.03.2018

Kazananlar

  • Çekiliş sonucu 11.03.2018’de Linkedin’de duyurulacaktır.

Helikopter Bakışı I Arka Kapak

Hakan Okay, bugüne dek iş dünyasına seslenen üç kitap yazdı: İyi Satıcı Olmak’ta satışın önemini, kişisel satış tekniklerini ve satış becerilerini geliştirme yöntemlerini, İyi Pazarlamacı Olmak’ta pazarlamanın hem temel hem de yeni kavramlarını ele aldı. Son yıllarda işletmelerde uygulanmaya başlanan ve yönetim koçluğunun temeli olan “hata kültürü” bakış açısıyla yazdığı Nasıl Zengin Olamadım’da ise satış ve pazarlama anılarını anlattı.

Stratejik pazarlama ve marka yönetimi alanlarındaki akademik ve profesyonel birikiminden güç alan Okay, bu kez yepyeni bir perspektifle tanıştırıyor okuru: Helikopter Bakışı.

Okay’a göre yönetici ve pazarlamacılar, sadece içinde bulundukları departmana değil tüm işletmeye, hatta tedarik zincirine ve müşterilere de bir “helikopter bakışı” ile yukarıdan bakabilme yeteneklerini geliştirmek, dolayısıyla işletmelere daha fazla katkıda bulunmak zorundalar. Yani bir helikopter gibi yükselerek, resmin bütününü görme ve gerektiği zaman da, hızlıca ilgili departmana inerek, anında müdahalelerde bulunarak, olası veya mevcut sorunları çözebilmeliler.

Her şeyin birbirine bağlı hale geldiği küresel dünyamızda, amacınız işinizi ve markalarınızı iyi yönetmek ve “toplam kalite”ye ulaşabilmekse, Helikopter Bakışı’nı mutlaka deneyimlemelisiniz!

Kitabın Özellikleri

Yayınevi: Mediacat Kitap

Çevirmen: Yok

Yayın Tarihi: 21.09.2015

ISBN: 6054584727

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Dil: TÜRKÇE

Sayfa Sayısı: 188

Cilt Tipi: Karton Kapak

Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı

Boyut: 14.5 x 21,5 cm


💡 Stratejik Marka Yönetimi (Çekiliş)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.