Dijital Markalaşmanın Önemi Etkinliği – Etkinlik Notları

Branding Türkiye I Etkinlik tarafından 17 Ekim 2018’de Ankara’da Genç Girişim Yönetişim Derneği üyelerine özel “Dijital Markalaşmanın Önemi Etkinliği” gerçekleştirildi.

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir içerik politikasına sahip ve 3F Fenomeni (Fikir – Fayda – Farkındalık) doğrultusunda yayın yapan Branding Türkiye, bir yandan da etkinlik odaklı alt markası olan Brading Türkiye I Etkinlik ile her ay farklı bir üniversitede etkinlik ve zirveler gerçekleştiriyor.

Her ay farklı bir üniversitede gerçekleştirilen ve sektör profesyonelleriyle üniversite öğrencilerini buluşturmayı misyon edinen zirvelerin yanı sıra sektör profesyonellerine yönelik konsept etkinlikler de kurgulayan “Branding Türkiye I Etkinlik”, 17 Ekim 2018 Çarşamba günü Öztuna Norman sponsorluğunda Genç Girişim Yönetişim Derneği üyelerine özel “Dijital Markalaşmanın Önemi Etkinliği” adlı bir etkinlik gerçekleştirdi. Ankaralı iş insanlarından oluşan dernek üyelerinin etkinliğe ilgisi büyüktü.

Etkinliğin konuşmacıları arasında Branding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam, G4A Studio&Workshops Kurucu Ortağı Hasan Yasin Türkyılmaz ve Ajans Paradise Dijital Pazarlama Uzmanı Aykut Öçal yer aldı.

Dikkat Çeken Noktalar

“Dijital Markalaşmanın Önemi Etkinliği”nde ilk olarak sahneye Branding Türkiye’nini Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam çıktı. Sağlam; “Dijital Markalaşma Ama Neden?”, sorusuna yanıt aradığı konuşmasında dijital markalaşmanın kavramsallaşma sürecine ve bu kavramın önemine değinirken Mürsel Ferhat Sağlam’ın ardından sahneye çıkan Aykut Öçal ise “Dijital Markalaşma Ve İçerik Pazarlaması” başlıklı konuşmasında farklı bir bakış açısı geliştirerek meseleyi dijital markalaşmanın ilk 11’i şeklinde bir örneklemeyle açıkladı. Katılımcıların büyük ilgisini çeken bir değerlendirmenin akabinde konuşmasını bitiren Ayku Öçal’dan sonra ise “Dijital Markalaşma Ve İnternet Reklamcılığı” başlıklı konuşmasıyla Hasan Yasin Türkyılmaz sahneye çıktı.

Türkyılmaz, internet reklamcılığının püf noktalarını tüm detaylarıyla anlattı ve yöneticilere internet reklamcılığının önemini aktarmakla birlikte internet reklamcılığı konusunda danışmanlık ve/veya hizmet alırken dikkat etmeleri ve sorgulamaları gereken noktaları da açıkladı.

Network Fırsatı

Genç Girişim Yönetişim Derneği (GGYD) idari kadrosu ve üyelerinin yer aldığı etkinlik boyunca verilen kahve molalarında konuşmacılarla bizzat tanışma ve onlara soru yöneltme imkanı bulan katılımcılar, etkinlik bitiminde de yine network fırsatı yakaladı.

Etkinlikten Kareler

Slaytlar

Dijital Markalaşma Ama Neden?

Dijital Markalaşma Ve İçerik Pazarlaması

Dijital Markalaşma Ve İnternet Reklamcılığı

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir