Üniversitelilere müjdemiz var, Branding Türkiye Etkinlik kuruldu! Popüler bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye; etkinlik (panel, söyleşi, konferans, sempozyum vs.) amaçlı bir alt marka kurdu. Branding Türkiye Etkinlik olarak adlandırılan bu alt marka ile her ay farklı üniversitelerde etkinlik ve zirveler düzenlenecek.  

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye, zirve ve etkinlik odaklı faaliyetleri için “Branding Türkiye Etkinlik” markasını kurdu.

Branding Türkiye Etkinlik Niye Kuruldu?

Branding Türkiye, faaliyete geçirmiş olduğu etkinlik odaklı makasıyla her ay farklı bir şehir ve üniversitede akademisyenleri ve sektör profesyonellerini, üniversite öğrencileriyle buluşturmayı hedefliyor.

Branding Türkiye Etkinlik tarafından gerçekleştirilecek etkinlik ve zirvelerin odağında; marka, dijital, reklam, iletişim, yeni medya, dijital pazarlama, itibar yönetimi, e-ticaret, içerik pazarlaması, e-ihracat, endüstri 4.0 ve sosyal medya başta olmak üzere bütünleşik pazarlamaya ve güncele dair tüm kavram, konu, süreç ve/veya uzmanlıklar yer almaktadır.

Branding Türkiye Etkinlik

Branding Türkiye Etkinlik Nedir?

Bütünleşik pazarlama mecrası “Branding Türkiye”nin etkinlik odaklı alt markası olan Branding Türkiye Etkinlik ile her ay bir üniversitede bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren konularla ilgili (reklam, pazarlama, iletişim, medya, kurumsal iletişim, marka, halkla ilişkiler, dijital markalaşma, dijital PR, dijital pazarlama, sosyal medya, stratejik satış, satın alma, insan kaynakları vs.) ücretsiz etkinlikler / zirveler düzenlenmektedir. Üniversitelerin yanı sıra her ay sektör profesyonellerini hedefleyen ücretsiz konferanslar da gerçekleştiren Branding Türkiye’nin amacı katılımcılara 3F Fenomeni odağında (fikir, fayda, farkındalık) nitelikli içerik sağlamak.

Amaç

Her ay farklı bir üniversitede gerçekleştirilen ve tamamen ücretsiz olan etkinliklerin temel amacı “3F Fenomen”iyle özetlenmektedir. Bu amaç doğrultusunda Branding Türkiye Etkinlik kuruldu! İşte gerçekleştirilecek etkinliklerin odağındaki 3F Fenomeni;

+Fikir

+Fayda

+Farkındalık

Kazanım

“Branding Türkiye Etkinlik” organizasyonlarının izleyici / dinleyici kitlesi sektörel bilgiye ihtiyacı olan üniversite öğrencilerinden oluşmaktadır. Dolayısıyla bu kitleye sektör profesyonellerinin bilgi ve tecrübeleri bir “kazanım” olarak aktarılmaktadır.

Konuşmacılar

Türkiye’nin ilgiyle takip edilen bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’de yazan; akademisyen ve sektör profesyonelleri gerçekleştirilen etkinlik, zirve vs. organizasyonlarda konuşmacı olarak yer katılmaktadır.

Süreç

Sevgili üniversiteliler, Branding Türkiye tarafından üniversitenizde bilgi ve fayda odaklı bir etkinlik / zirve gerçekleştirilmesini isterseniz, İletişim formunu doldurarak etkinlikle ilgili ön talepte bulunabilirsiniz. Güncel etkinlikleri takip etmek için buraya tıklayın.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.