Branding Türkiye sponsorluğunda Linkedin’de gerçekleştirilen kitap çekilişlerinde geçtiğimiz hafta Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kaleme alınan Dijital Markalaşma vardı. Dijital Markalaşma kitap çekilişi bugün sonuçlandı. İşte kazananlar!

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye tarafından iş, bilgisayar, yazılım, bilişim, kişisel gelişim, biyografi, reklamcılık, marka – pazarlama, dijital vs. türlerinde yayınlanan kitaplara yönelik Linkedin‘de gerçekleştirilen kitap çekilişlerinde geçtiğimiz hafta Dijital Markalaşma kitabı vardı.

Dijital Markalaşma Uzmanı, Sosyal Medya Stratejisti, Yazar ve Mentor Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kaleme alınan ve Branding Türkiye Yayınları ile Dikeyeksen Yayıncılık ortak yayını olarak yakın zaman önce piyasaya çıkan Dijital Markalaşma kitabı isme imzalı olarak 2 kişiye hediye edildi!

Dijital Markalaşma Kitap Çekilişi Sonuçları

Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılarak literatüre kazandırılan dijital markalaşma kavramına dair yazılan ilk kitap olma özelliği taşıyan Dijital Markalaşma’yı yazarından imzalı kazanan talihliler bugün Branding Türkiye Linkedin sayfasında açıklandı. İlgili paylaşımı buradan inceleyebilirsiniz.

İşte Dijital Markalaşma kitap çekilişi sonuçları;

Kazanan Talihliler

  • Zeynel Berkay Ulus
  • Gökhan Güneş

Yedek Talihliler

  • Özcan Durmuş
  • Taha Şahin

Dipnot:  İmzalı kitap kazanan talihlilerin ad, soyad, adres ve iletişim bilgilerini eksiksiz bir şekilde iletisim@brandingturkiye.com adresine yollamaları gerekmektedir. 24 saat içerisinde ilgili bilgileri tarafımıza göndermeyen kişiler hakkını kaybetmiş sayılacaktır.

Çekiliş sonucunu buradan kontrol edebilirsiniz.


Dijital Markalaşma I Arka Kapak

İçerisinde 100+ disiplin, kavram ve uzmanlık barındıran bütünleşik pazarlama kavramının bir öğesi olarak konumlanan “Dijital Markalaşma” kavramı, ilk kez Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılarak literatüre kazandırılmıştır.

En az bütünleşik pazarlama kavramı kadar kapsayıcı olan fakat daha keskin sınırlara ve belli bir odak noktasına sahip olan dijital markalaşma; “Dijital Pazarlama & Marka Yönetimi – İletişimi” kavramlarının bütünleşik bir biçimde uygulanmasını savunan çatı bir kavramdır. 3F Fenomeni olarak adlandırılan yeni nesil stratejik planlama modeli doğrultusunda yazılan ve hazırlanan bu kitapta dijital markalaşma kavramı, “Nedir?”, “Nasıl?” ve “Niye?” soruları etrafında değerlendirilerek kavrama dair Fikir, Fayda ve Farkındalık sağlanması hedeflenmiştir.

Bugünün ve geleceğin ana disiplini olarak kabul edilen dijital markalaşma odağında akademik bilgi, sektörel farkındalık ve kişisel yetkinlik hedefleyenler için bir başucu kaynağı olma özelliği taşıyan bu kitapla yalnızca bir kavramsallaştırma hikâyesi değil, aynı zamanda pratiğe dönük tavsiyeler de bulacaksınız.

Kitabın Özellikleri

Yayınevi: Branding Türkiye Yayınları & Dikeyeksen Yayıncılık

Çevirmen:

Yayın Tarihi: 24.03.2020

ISBN: 6054898756

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Dil: TÜRKÇE

Sayfa Sayısı: 180

Cilt Tipi: Karton Kapak

Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı

Boyut: 15 x 21 cm

Yazar Hakkında I Mürsel Ferhat Sağlam

Mürsel Ferhat Sağlam, 16 Nisan 1989 İstanbul doğumludur. Namık Kemal Üniversitesi Halkla İlişkiler & Tanıtım Bölümü, Beykent Üniversitesi Tarih Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü mezunudur. Beykent Üniversitesi’nde Tarih alanında yüksek lisans yapmıştır. Akademik kariyerine Halkla İlişkiler ve Reklamcılık alanında doktora seviyesinde devam etmektedir. Türkiye’nin ilk Dijital Markalaşma Ajansı olan “Ajans Paradise” (2012), ve Türkiye’nin en çok okunan Bütünleşik Pazarlama ve İş – Ekonomi Mecrası “Branding Türkiye” (2018) Mürsel Ferhat Sağlam’ın girişimleri arasında yer almaktadır.

Türkiye’deki birçok üniversitenin ve yatırım ağının danışma kurulunda mentor olarak bulunan Mürsel Ferhat Sağlam, hem girişimcilere hem de yatırımcılara strateji danışmanlığı yapmaktadır. KOBİ’lere ve internet girişimcilerine ise büyüme pazarlaması odağında danışmanlık veren Sağlam, yaptığı çalışmalarla ekosistemin gelişmesine ve büyümesine katkı sağlamasıyla bilinmektedir. Mürsel Ferhat Sağlam’ın hikâye, roman, şiir, eleştiri, deneme, araştırma, akademik, reklam, marka, pazarlama, sektörel olmak üzere farklı türlerde yayınlanmış kitapları bulunmaktadır. Ulusal ve uluslar arası birçok mecrada uzmanlık alanlarıyla ilgili çeşitli makaleler yazmış olan Sağlam, kamu ve özel sektördeki kurumlara sosyal medya iletişimi, içerik pazarlaması, stratejik marka yönetimi, girişimcilik, online itibar yönetimi, dijital kriz yönetimi ve dijital markalaşma konularında eğitimler ve konferanslar vermektedir.

“Dijital Markalaşma”yı kavramsallaştırarak sosyal bilimlere ve iletişim literatürüne kazandıran Mürsel Ferhat Sağlam, bu alanda yazdığı makale ve kitaplarla, eğitim ve konferanslarla sektörün tüm dinamiğini yeniden yorumlamıştır. Dijital Markalaşma Eğitimi ise yüksek lisans formatında Mürsel Ferhat Sağlam hazırlanıp resmi mercilerce tescillenerek Dijital Markalaşma kavramının akademik düzeyde sürdürülebilirliği sağlanmıştır. Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan diğer terimler ise; 3F Fenomeni, Kurumsal İletişim 2.0, şeklindedir.

“Mürsel Ferhat Sağlam”ın Yayınlanmış Kitapları

“Mürsel Ferhat Sağlam”ın Yayına Hazırlanan Kitapları

  • A’dan Z’ye Marka Yönetimi
  • A’dan Z’ye Sosyal Medya
  • Marka Konuşmaları
  • Reklamcılığın Akademisyencesi
  • Yeni Nesil Ekonomi Ve Girişimcilik

💡 Dijital Markalaşma Çekilişi

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.