Girişimcilik ekosisteminde alışılmışın dışında bir konseptle 2023 yılında podcast serisi ve kitap olarak Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hayata geçirilen Girişimcilerin Büyük Hataları, 4 Ocak’ta Polyannacılık bölümüyle Biruni Üniversitesi’nde etkinlik konsepti olarak hayata geçirildi. Etkinliğe dair notları derledik. İşte Girişimcilerin Büyük Hataları – Polyannacılık – Etkinlik Notları!

Branding Türkiye tarafından gerçekleştirilen etkinlik 101 Girişim partnerliğiyle, Gençlik Durağı organizasyonuyla ve KARSEM desteğiyle düzenlendi. Toplamda 12 bölümden oluşan serinin bu ilk etkinliğine ekosistem paydaşları yoğun ilgi gösterdi.

Girişimcilerin Büyük Hataları – Polyannacılık – Etkinlik Notları

Girişimcilerin Büyük Hataları etkinlik serisinin birinci bölümü olan Polyannacılık, 4 Ocak’ta Biruni Üniversitesi mekan sponsorluğunda gerçekleştirildi. Branding Türkiye tarafından gerçekleştirilen etkinlik 101 Girişim partnerliğiyle, Gençlik Durağı organizasyonuyla ve KARSEM desteğiyle düzenlendi. Dijital Markalaşma Uzmanı, Yazar ve Mentor Mürsel Ferhat Sağlam tarafından 2023 yılında podcast serisi ve kitap olarak hayata geçirilen ve toplamda 12 bölümden oluşan seri, 2024’te etkinlik konsepti olarak ilk kez ekosistemle buluştu.

Girişimcilerin Büyük Hataları Fotoğraf

Konferans, panel, girişim case ve networking olmak üzere 4 ana başlıkta bir akışa sahip olan etkinlikte önce Gençlik Durağı Kurucusu Ertuğrul Tan sonra ise 101 Girişim Kurucusu Emre Uzun sahneye çıkarak ekosisteme dair farkındalık içeren konuşmalar gerçekleştirdi. Akabinde konseptin fikir babası olan Mürsel Ferhat Sağlam, etkinliğin ilk bölümünün ana teması olan Polyannacılık üzerine kısa bir konuşma yaptı.

Panel bölümünde ise Linqi App kurucu ortağı Aziz Ahmedov yer aldı. 101 Girişim Kurucusu Emre Uzun ve Branding Türkiye Kurucusu Mürsel Ferhat Sağlam’ın da yer aldığı panelde Aziz Ahmedov, girişimcilik macerasını “polyannacılık” özelinde değerlendirdi. Karşılıklı sohbet havasında devam eden panelin akabinde kısa bir network arası verildi. Üçüncü kısımda Modivu Kurucusu Cem Baybars Güçlü, Modivu’ya dair detaylardan bahsetti. Son aşamada Biruni Üniversitesi Kariyer Merkezi yöneticileri etkinliğin paydaşlarına teşekkür ederek hediye takdiminde bulundu. Serbest networking kısmında ise katılımcılara katılım belgeleri sunuldu. Ayrıca olası iş birliği fırsatlarına dair katılımcılar birbiriyle network yaptı. 

Toplamda 12 bölümden oluşan ve her bölümde Branding Türkiye’nin farklı bir partner ve paydaşla gerçekleştireceği Girişimcilerin Büyük Hataları serisinin diğer etkinliklerinden haberdar olmak ve etkinliklere ücretsiz katılmak için duyuruları takip edebilirsiniz.


GİRİŞİMLERDE MARKALAŞMA ETKİNLİĞİ

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.