Google Developer Groups Bursa, 9 Aralık Cumartesi günü Bursa Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde teknoloji tutkunlarını ve yazılım geliştiricileri bir araya getirecek! İşte DevFest’23 Bursa ile ilgili tüm detaylar!

Google Developer Groups (GDG) Bursa ekibi tarafından büyük bir heyecanla hazırlanan DevFest’23 Bursa, 9 Aralık’ta gerçekleştirilecek. Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan etkinliğe alanında uzman birçok isim katılacak!

DevFest’23 Bursa İçin Geri Sayım!

Bu yıl 1500’den fazla katılımcıyı ve 20’den fazla deneyimli konuşmacıyı ağırlayacak olan DevFest’23 Bursa‘da, her yıl olduğu gibi bu sene de teknolojideki son gelişmeler ve yenilikler gündeme getirilecek.

Google Developer Groups Bursa 2023 Etkinlik Afiş

Katılımcılar DevFest’23 Bursa‘da geleceğin teknolojilerini keşfederken, aynı zamanda sektörün yıldızlarıyla etkileşime geçme fırsatı da bulacaklar. Ziyaretçilerle deneyimlerini paylaşmak ve geleceğin teknoloji trendlerini konuşmak için festivalde yer alacak olan kişiler arasında; Şahin Boydaş, Daron Yöndem, Enes Turan, Barış Yegusey, Levent Kantaroğlu, Semih Kışlar, Burak Pastırmacı, Zeynep Küçük, Caner Şekerci, Çağatay Ulusoy, Caner Türe, Melih Arık ve Avni Bilal Demirtaş gibi uzman isimler var.

DevFest’23 Bursa etkinliğini hazırlayan Google Developer Group Bursa Ekibi’nin liderliğini girişimcilik alanında önemli başarılara imza atan Esmanur Dağlı üstlenirken, ekip üyeleri Dilara Kardaş, Mehmet Can Özgümüş, Burak Meriç, Mehmet Gökmen, Abdulkadir Oruç, Merve Kahraman ve birçok değerli saha gönüllüsünden oluşuyor.

Teknoloji Meraklıları 9 Aralık’ta Buluşuyor!

Yazılım, teknoloji ve inovasyon alanlarındaki son gelişmeleri ve trendleri paylaşmak, öğrenmek ve bu alanlardaki paydaşları bir araya gelmek için düzenlenen bir etkinlik olan DevFest’te Google’ın sunduğu teknolojilerle, platformları kullanan geliştiriciler bir araya geliyor. Geliştiricilerin tecrübelerini paylaşmasına olanak tanıyan bir misyona sahip olan DevFest, katılımcılara interaktif deneyimler de sunuyor. Buna göre ziyaretçiler etkinlik süresince sanal gerçeklik deneyimleri, yazılım ve kodlama atölyeleri başta olmak üzere birçok etkileşimli aktiviteyi deneyimleme fırsatı buluyor.

Branding Türkiye‘nin medya partneri olduğu ve Google Developer Groups Bursa tarafından gerçekleştirilecek olan etkinlikte geleceğin teknolojilerini keşfetmeye hazır olun! Unutulmaz anılar biriktirmek, ilham almak, uzman isimlerle etkileşim kurmak ve yeni fırsatlarla tanışmak için festivale hemen kaydolabilirsiniz.


Etkinlik Detayları

Organizasyon: Google Developer Group Bursa

Tarih: 9 Aralık 2023 – Cumartesi

Saat: 09:00 – 18:00

Mekan: Merinos Atatürk Kongre Ve Kültür Merkezi

Ücret: Etkinlik ücretsizdir.


GDG Bursa I Hakkında

GDG Bursa, Bursa’da faaliyet gösteren bir Google Developer Group (GDG) topluluğudur. GDG Bursa, Bursa ve çevresindeki geliştiricilerin bir araya gelerek Google platformlarına odaklanan etkinlikler düzenlediği bir topluluktur. Bu etkinlikler, teknik sunumlar, eğitimler, atölye çalışmaları ve sosyal etkinlikler gibi çeşitli formatlarda gerçekleşir. GDG Bursa, üyelerine Google platformları hakkında bilgi edinme, deneyim paylaşma ve profesyonel ağ oluşturma fırsatları sunar. Aynı zamanda, bölgedeki yazılım geliştirme ekosistemini büyütmeye ve yerel teknoloji topluluğunun gelişimine katkıda bulunmaya odaklanır.


Dijital Dünyanın Eşik Bekçisi Şirketleri

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.