Girişimciler İçin Yeni Medya Etkinliği

Branding Türkiye Etkinlik, 21 Mart’ta İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ)’de Girişimciler İçin Yeni Medya konulu konferans ve panelden oluşan bir etkinlik gerçekleştirecek.

Dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markası Branding Türkiye Etkinlik tarafından İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde “Girişimciler İçin Yeni Medya” temalı bir etkinlik gerçekleştirecek.

Girişimciler İçin Yeni Medya Etkinliği

İGÜ‘nün mekan sponsorluğundaki “Girişimciler İçin Yeni Medya” etkinliğinde, alanında uzman isimlerin vereceği girişimcilik ve yeni medya odaklı konferanslara ek olarak, sektörün önemli dinamiklerini oluşturan medya kuruluşlarının kurucu ve yöneticilerinin katılımıyla bir “Yeni Medya” paneli gerçekleştirilecek.

Her ay farklı bir üniversitede gerçekleştirilen ve sektör profesyonelleriyle üniversite öğrencilerini buluşturmayı misyon edinen zirvelerin yanı sıra sektör profesyonellerine yönelik etkinlikler de kurgulayan Branding Türkiye Etkinlik, 21 Mart 2019 Perşembe günü, saat 10:30 ile 15:00 arasında İstanbul Gelişim Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi (E-Blok) Erasmus Konferans Salonu‘nda “Girişimciler İçin Yeni Medya” temalı fikir, fayda ve farkındalık odaklı bir etkinlik gerçekleştirecek.

Alanında Uzman Konuşmacılar

“Girişimciler İçin Yeni Medya” etkinliğinin konuşmacıları arasında Branding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam, Pictus Digital & Creative Kurucusu ve İçerik Uzmanı Asil Terzi, D-Branded’de Social Media Specialist olan Damla Aydın yer alıyor.

Potansiyel birer girişimci olan üniversite öğrencilerinin katılacağı etkinlikte, alanında uzman isimler sırasıyla; “Yeni Medya Ama Neden?”, “Girişimciler İçin İçerik Pazarlama”, ve “Girişimciler İçin Etkili Sosyal Medya Kullanımı” başlıkları çerçevesinde konferans gerçekleştirecekler.

Yeni Medya Paneli

“Girişimciler İçin Yeni Medya” etkinliğinde gerçekleştirilecek olan panelde; bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam, bünyesinde Haberler.com, Sondakika.com, Antoloji.com, Yenikadin.com gibi Türkiye’nin en çok okunan ve her biri kendi alanında başarıya ulaşmış markaları barındıran Yeni Medya Online Yayıncılık Yönetim Kurulu Üyesi ve Haberler.com CEO’su Sümeyra Teymur, Yeni Medya Online Yayıncılık Reklam Direktörü, @irlandalianne markasının kurucusu influencer Esra Şimşek yer alırken, panelin moderatörlüğünü ise bir dönem TRT1′de sunuculuk yapmış olan şimdilerde ise Karnaval.com’un bebekler, anneler ve anne adayları için hazırladığı radyosu RadyoBabyJoy Radyo‘da Sosyal Medya Anneleri programını hazırlayıp sunan Didar Üstün yapacak.

Sadece Üniversite Öğrencileri Katılabiliyor

Girişimciler İçin Yeni Medya temalı etkinliğe yalnızca üniversite öğrencileri katılabilmektedir. Tüm üniversite öğrencilerinin katılımına açık olan ücretsiz etkinliğe kayıt zorunludur. Etkinliğe katılmak için buradan formu doldurabilirsiniz.

ETKİNLİK DETAYLARI

Konuşmacılar

Mürsel Ferhat SAĞLAM – Yeni Medya Ama Neden?

Asil TERZİ – Girişimciler İçin İçerik Pazarlama

Damla AYDIN – Girişimciler İçin Etkili Sosyal Medya Kullanımı

Panelistler

Mürsel Ferhat SAĞLAM (Branding Türkiye)

Sümeyra TEYMUR (Haberler.com)

İrlandalı Anne Esra ŞİMŞEK (Yeni Medya Online Yayıncılık)

Didar ÜSTÜN (Karnaval Media)

Mekan

İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi (E Blok) Erasmus Konferans Salonu

Adres ve Ulaşım

Cihangir Mahallesi Şehit Piyade Onbaşı Murat Şengöz Sokak No:8 Avcılar/ İSTANBUL

İstanbul Gelişim Üniversitesi E Blok’a Ulaşmak İçin;

Metrobüs ile gelmeyi düşünenler Saadetdere” durağında inip, birkaç dakikalık bir yürümeyle etkinlik alanına ulaşabilirler. Otobüs / minibüs ile gelmeyi düşünenler, 76, 76C, 76G, 76TM, 76Y, 145, 303, 400A, 401, 401T, 418, 429 nolu hatları tercih edebilirler. Ambarlı Kavşağında inmeniz gerekmektedir.

Tarih ve Saat

21 Mart 2019 (Perşembe)

10:30 – 15:00

Program

10:30 – 12:30 konferanslar gerçekleştirilecektir.

12:30 – 13:30 öğle arası (yemek, çay kahve, network / tanışma) olacaktır.

13:30 – 15:00 panel gerçekleştirilecektir.

DESTEKLEYENLER

Bütünleşik pazarlama mecras Branding Türkiye‘nin etkinlik odaklı alt markası Branding Türkiye Etkinlik tarafından organize edilen, İstanbul Gelişim Üniversitesi‘nin mekan sponsorluğu ve Yeni Medya İnternet Yayıncılığı şirketinin katkılarıyla gerçekleşecek olan “Girişimciler İçin Yeni Medya” etkinliğinin sponsorları arasında yer alan firmalar şöyle;

 • Branding Türkiye
 • Haberler.com
 • İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ)
 • Pictus Digital
 • Ajans Paradise
 • Dijital Markalaşma Eğitimi I DME
 • Alastyr
 • Branding Meetup
 • SendPulse
 • Branding Türkiye TV
 • Confidence Patent

Sponsorları incelemek için buraya tıklayın. Etkinlik sponsorluğu ile ilgili bilgi almak için Reklam Ve Sponsorluk sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

HAKKINDA

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin etkinlik odaklı alt markası olan “Branding Türkiye Etkinlik“ ile her ay bir üniversitede bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren konularla ilgili (reklam, pazarlama, iletişim, medya, kurumsal iletişim, marka, halkla ilişkiler, dijital markalaşma, dijital PR, dijital pazarlama, sosyal medya, stratejik satış, satın alma, insan kaynakları vs.) ücretsiz etkinlikler / zirveler düzenlenmektedir. Üniversitelerin yanı sıra her ay sektör profesyonellerini hedefleyen ücretsiz konferansların da gerçekleştiren “Branding Türkiye I Etkinlik”in amacı katılımcılara “fikir, fayda, farkındalık” sağlamak.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir