JCI Kocaeli’den 9 Aralık’ta networking etkinliği! İzmit’te düzenlenecek olan organizasyonda “networking eğitimi” de gerçekleştirilecek.

JCI Kocaeli, 2023’ün son ayında yine dikkat çekici bir etkinlikle misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Dijitalleşen dünyada önemi daha da artan “networking” kavramı odağındaki etkinlikte JCI’ın temel misyonunu deneyimlemenin yanı sıra networking eğitimi de gerçekleştirilecek.

Bu eğitim kapsamında hem networking nedir? sorusuna yanıt verilecek hem de etkin networking için yapılması gerekenlere dair bilgi aktarımında bulunulacak.

JCI Kocaeli’den Networking Etkinliği

JCI Kocaeli yönetimi, 9 Aralık 2023 tarihinde İzmit’te “networking” ana temasına sahip bir etkinlik gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Etkinliğin içeriğine dair JCI Kocaeli tarafından yapılan açıklama şöyle;

Daha büyük, daha güçlü, daha renkli bir JCI Kocaeli için bir araya geliyoruz! Sizleri aramıza katılmaya, JCI Kocaeli’nin enerjisine ortak olmaya davet ediyoruz. Yeni yüzlerle tanışmak, bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmak ve JCI Kocaeli’nin çatısı altında güçlü bir topluluk oluşturmak için harika bir fırsat!

Etkinlikte ayrıca networking eğitimi de gerçekleştirilecek. Networking nedir? Doğru networking nasıl yapılır? Etkin networking için temel kriterler nelerdir? Tüm bunlar ve çok daha fazlası JCI Kocaeli’nin gerçekleştirdiği “Networking Etkinliği”nde yanıt bulacak.

Tarih: 9 Aralık 2023

Saat: 14:00 – 16:30

Mekan: İzmit Sivil Toplum Merkezi – Salon 3

Branding Türkiye‘nin medya partneri olduğu AIESEC‘ın desteklediği etkinlik hakkında detaylı bilgi almak ve etkinliğe katılmak için aşağıdaki butona tıklayıp JCI Kocaeli ekibine sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.


JCI Hakkında

Junior Chamber International (JCI), 18-40 yaş arası gençlerden oluşan kar amacı gütmeyen bir uluslararası organizasyondur. Dünyanın 105 ülkesinde 5.000’den fazla şubesi ve 160.000’den fazla üyesiyle dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşlarından biridir. Türkiye’de 1987’den beri. Genç Liderler ve Girişimciler (JCI) Derneği adıyla faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin 14 şehrinde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde 25 şube ve 1 temsilcilikle faaliyetlerine devam etmektedir.

Küresel sorunların tek başına hareket ederek çözüme kavuşturulması mümkün değildir. Bu doğrultuda JCI, 100’ü aşkın ülkede Birleşmiş Milletler’in partner kuruluşu olarak, “BM Bin Yıl Kalkınma Hedefleri“ne yönelik projeleriyle yaşadığı toplumun ve dünyanın karşılaştığı sorunların çözümü için katkıda bulunmaya devam etmektedir.


KİŞİSEL MARKALAŞMA VE İTİBAR YÖNETİMİ

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.