FinTech İstanbul Platformu ve networking odaklı etkinlik deneyiminde uzman Oniki iş birliği ile gerçekleştirilecek Oniki FinTech İstanbul B2B Connect Summit için geri sayım! 13 Ekim’deki etkinlik Selectum City Ataşehir’de düzenlenecek!

Yenilikçi konseptiyle dikkat çeken Oniki ve Türkiye FinTech ekosisteminin gelişimine sağladığı değerli katkılarla dikkat çeken Fintech İstanbul Platformu, 13 Ekim’de yine çok konuşulacak ve dikkatleri üzerine çekecek bir ana temaya sahip bir etkinlik gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Selectum City Ataşehir‘de düzenlenecek olan Oniki FinTech İstanbul B2B Connect Summit ile finans dünyasının paydaşları bir araya geliyor!

Oniki FinTech İstanbul B2B Connect Summit

Bir taraftan finans dünyasının otoriteleri, bankalar, FinTekler, ödeme kuruluşları, e-para şirketleri, teknoloji liderleri, yöneticiler ve hizmet sağlayıcılar; diğer taraftan bu hizmetlere ihtiyaç duyan küçük ve büyük tüm şirketler… Kurulduğu 2016 yılından bu yana Türkiye FinTech ekosisteminin gelişimine sağladığı değerli katkılar ile dikkat çeken Fintech İstanbul Platformu, tam da bu realiteye istinaden sektörün tüm paydaşlarını buluşturacak bir etkinliğe imza atıyor.

13 Ekim 2023’te Fintech İstanbul Platformu ile Oniki iş birliğiyle gerçekleşecek olan FinTech İstanbul B2B Connect Summit ile finansal teknoloji dünyasının tüm paydaşları bir araya geliyor.

Hizmet sunan ve çözüm arayan tarafları bir araya getirerek etkin bir tanışma ve işbirliği oluşturmak üzere tasarlanan bu etkinlikte; Oniki’nin yapay zeka destekli B2B Matchmaking teknolojisi sayesinde katılımcılara maksimum fayda sağlanması hedefleniyor.

Etkinliğin Katılımcı Profili

FinTek Ekosisteminin hizmet arayan ve hizmet sunan tüm taraflarını bir araya getirmeyi amaçlayan “FinTech İstanbul B2B Connect Summit”in katılımcı profili şöyle;

KOBİ’ler ve Büyük İşletmeler: Finansa erişim, nakit akış optimizasyonu, tedarikçi finansmanı, kredi, ödeme ve tahsilat sistemleri, çek finansmanı, ihracat, siber güvenlik, E-Arşiv Fatura, ERP Entegrasyonu ve E-Dönüşüm gibi alanlarda maliyet, hız ve kolaylık konusunda çözüm arayan işletmeler

Bankalar: Dijital dönüşüm konusunda KOBİ ve Büyük İşletmelere çözüm sunan bankalar

FinTekler: Gerek bankalara ve gerekse şirketlere B2B finansal çözüm sunan FinTekler

Teknoloji Sağlayıcıları: Kurum içinde ve kurumlar arasında entegrasyon hizmeti sağlayan şirketler

Telekom Operatörleri: Kurumlara dijital dönüşüm ve finansal hizmetler konusunda çözüm sunan Telekom operatörleri


Mastercard ana sponsorluğundaki FinTech İstanbul B2B Connect Summit, katılımcılarına Oniki’nin en doğru kişilerle networking yapma imkanı sunan yapay zeka destekli B2B Matchmaking teknolojisi sayesinde ölçülebilir, verimli ve keyifli bir etkinlik deneyimi sunacak. Ek olarak etkinlikte, keynote konuşmacısı Dr. Michael Salmony de olacak.

Finansal teknoloji dünyası bu etkinlikle bir araya gelmeye hazırlanırken etkinliğe dair detaylara ise aşağıdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.


E-Ticaret Ve E-İhracat Etkinliği

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.