Branding Türkiye’nin ekolojik ofis sponsoru belli oldu. Doğada çalışma deneyimini hizmet modeli olarak sunan OfficeYard Branding Türkiye’nin ekolojik ofis sponsoru oldu.

3F Fenomeni misyonuna sahip ve 360 derece içerik stratejisiyle faaliyetlerini sürdüren Branding Türkiye, bu doğrultuda uyguladığı aksiyonlarla ekosisteme katkı sağlamaya devam ediyor. Alt markaları, iştirakleri ve ürünleriyle kapsamını ve etki alanını her geçen gün artıran Branding Türkiye, aynı zamanda gerçekleştirdiği stratejik partnerliklerle de adından söz ettiriyor. En son OfficeYard ile iş birliği yapan Branding Türkiye’nin ekolojik ofis sponsoru OfficeYard oldu!

Branding Türkiye’nin Ekolojik Ofis Sponsoru OfficeYard Oldu

“Çalışma Ofisini Yeniden Hayal Et” sloganıyla Paylaşımlı Ofis, Etkinlik Ve Organizasyon Mekanı, Sanal Ofis, Günlük Kullanım, Toplantı Odası, Hazır Ofis hizmetleri sunan ve “ekolojik ofis” kavramını sektöre kazandıran OfficeYard, Branding Türkiye’nin ekolojik ofis sponsoru oldu.

Ön Bahçe, Teras Alanı, Kapalı Ofis Alanı gibi alanlara sahip olan OfficeYard yayınladığı manifestoda “Biz tatil köyü değiliz. Çalışma ofisimizde insanın üretme isteğine cevap verebileceği gibi, kurulan ICT sistemleriyle birlikte işiniz için gerekli alt yapıyı da sağlıyoruz. Doğa içerisinde laptoplarınızla çalışabilir, açık havada projeksiyonlarla sunumlarınızı yapabilirsiniz.” ifadeleri yer alıyor. OfficeYard’ın kuruluş misyonu ise sürdürülebilirlik.

Bu misyonu destekler nitelikteki iş modeliyle dikkat çeken girişim, geliştirdiği çalışma modeliyle sektör paydaşlarına farklı ve doğayla iç içe bir ofis deneyimi yaşatmayı sürdürüyor. Bu anlayışı benimseyen Branding Türkiye ekibi de bundan böyle artık her ay belirli günlerde OfficeYard’daki ofisinde, doğayla bütünleşik çalışacak.


Office Yard

OfficeYard I Hakkında

Bir çoğumuz kalabalık şehirlerde yoğun iş temposu altında, sınırlı vakitlerde günümüzün çoğunu kapalı alanlarda geçirmek zorunda kalıyoruz. Kimi zaman geliyor, hafta sonu bile doğa ile iç içe olmaya vakit bulamıyoruz. OfficeYard olarak, amacımız yoğun ve stresli olan çalışma günlerinde çalışanların doğa ile iç içe olup hem işlerini yönetebilmeleri hem de kendilerini doğanın ritmine kaptırmalarını sağlayarak daha sağlıklı bir çalışma ortamı sunmak.


Branding Türkiye Logo

Branding Türkiye I Hakkında

Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.