Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye ile Sesli İçerik Platformu Karma Türkiye medya partneri oldu.

3F Fenomeni misyonuna sahip ve 360 derece içerik stratejisiyle faaliyetlerini sürdüren Branding Türkiye, bu doğrultuda uyguladığı aksiyonlarla ekosisteme katkı sağlamaya devam ediyor. Alt markaları, iştirakleri ve ürünleriyle kapsamını ve etki alanını her geçen gün artıran Branding Türkiye, aynı zamanda gerçekleştirdiği stratejik partnerliklerle de adından söz ettiriyor.

Bütünleşik Pazarlama ve İş – Ekonomi Mecrası Branding Türkiye en son, Sesli İçerik Platformu Karma Türkiye stratejik iş birliği yaptı. Buna göre Branding Türkiye ile Karma Türkiye medya partneri oldu!

Branding Türkiye İle Karma Türkiye Medya Partneri Oldu

“Stratejik Partnerlik” olgusunu kurumsal misyon edinen Branding Türkiye bu anlamda gerçekleştirdiği anlaşmalara bir yenisini ekledi. “Radyonun Yeni Hâli” ve “İzlenebilir Her Şey Artık Dinlenebilir” mottolarıyla faaliyetlerini sürdüren Karma Türkiye ile Branding Türkiye medya partneri oldu.

Bu anlaşma kapsamında karşılıklı medya paylaşımına ek olarak kurumsal konumlanma da söz konusu olacak. Buna göre Branding Türkiye’nin artık Karma Türkiye’de bir kanalı var. Bu kanalda Branding Türkiye himayesinde hazırlanan podcast serileri (Girişimcilerin Büyük Hataları, Kurumsal İletişim 2.0, Dijital Markalaşma Sohbetleri, Branding Türkiye I Podcast, Hani Kurumsaldık, İçeriklerce) yer alacak. Diğer bir ifadeyle Branding Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği konsept podcast dizileri bundan böyle Karma Türkiye’de de yayınlanacak. Buna ek olarak Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılarak literatüre kazandırılan bir olgu olan Kurumsal İletişim 2.0 ile aynı ismi taşıyan program, yeni sezonda sadece Karma Türkiye’de yayınlanacak.

Branding Türkiye ise; çeşitli ana temalara sahip podcastler ile dijital radyo yayınını bir araya getiren, interaktif bir yayıncılık anlayışına sahip olan, yeni nesil dijital radyo ve sesli içerik platformu Karma Türkiye’nin konsept ve özgün programlarına, medya partneri olarak konumlanıp tüm bu içeriklere stratejik olarak destek sağlayacak.


Karma Türkiye Logo

Karma Türkiye I Hakkında

Karma Türkiye; çeşitli podcastler ile dijital radyo yayınını bir araya getiren, interaktif bir yayıncılık anlayışına sahip olan, yeni nesil dijital radyo ve sesli içerik platformudur. 2018 yılında kurulan Karma Türkiye, 2019 yılında RTÜK İnternet Yayıncılığı Lisansı alarak yayın hayatına devam etmiştir.

Karma Türkiye; “radyonun yeni hâli” ve “izlenebilir her şey artık dinlenebilir” sloganlarıyla öne çıkar. Web/Blog sayfasıyla entegre olarak yayın hayatını sürdüren Karma Türkiye; kendi uygulaması içinde ürettiği özgün sesli içeriklerle, bağımsız sanatçıların yer alabildiği podcast, canlı radyo yayını ve sesli içeriğin bir araya geldiği, dinleyici kullanım alışkanlıklarına hitap eden yeni nesil bir medya düzeni ve sanat anlayışını benimser.

Karma Türkiye; evde, işte, yolda, her yerde sizinle!

Branding Türkiye Kurumsal Logo

Branding Türkiye I Hakkında

3F Fenomeni ve 360 derece içerik stratejileriyle faaliyetlerine devam eden Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır. Bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren tüm kavram, uzmanlık ve olguların yanı sıra Branding Türkiye’de sektörel haberler, girişim ekosistemine dair gelişmeler, iş ve ekonomi dünyasına dair detaylar olmak üzere toplamdan 100+ kategori bulunmaktadır.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.