Türkiye’nin ilk ve tek tematik ulusal radyosu ST Endüstri Radyo’da Branding Türkiye Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Kurumsal İletişim 2.0 programına bu hafta Rahmi Dalıcı konuk oldu.

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen, Yazar, Eğitmen ve Mentor Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Kurumsal İletişim 2.0 programı, ST Endüstri Radyo’da başladı. Aralık 2022 itibariyle dinleyiciyle buluşan programda kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ile ilgili her şey var. Alanında uzman isimlerin konuk edildiği Kurumsal İletişim 2.0’da bu hafta Rahmi Dalıcı vardı. Dikeyeksen Yayıncılık Genel Yayın Yönetmeni Rahmi Dalıcı ile yayıncılığın dünü, bugünü ve yarını konuşulurken dijital yayıncılığa ve yayıncılığın zor taraflarına da değinildi. 

Rahmi Dalıcı Kurumsal İletişim 2.0 Programında!

Türkiye’nin en popüler tematik ulusal radyosu ST Endüstri Radyo‘da yayınlanan programı hazırlayıp sunan Mürsel Ferhat Sağlam’ın bu haftaki (7 Aralık 2022 – Çarşamba) konuğu Dikeyeksen Yayıncılık Genel Yayın Yönetmeni Rahmi Dalıcı oldu! Yayıncılığa dair bilgi ve farkındalık odaklı bir sohbet gerçekleştiren ikili aynı zamanda yayıncılığın dönüşümüne dair bilgi ve tecrübe paylaşımında da bulundu.

Branding Türkiye ve Hani Kurumsaldık‘ın medya sponsoru olduğu ve her Çarşamba saat 11:00 ile 12:00 arasında gerçekleştirilen Kurumsal İletişim 2.0 programını ST Endüstri Radyo‘da (İstanbul, Kocaeli, Yalova: 105.8 – Ankara: 100.7 – İzmir, Manisa: 102.8 – Bursa: 106.7 – Balıkesir: 97.0 – Sakarya: 103.0 – Konya: 95.4 – Gaziantep: 97.1) dinleyebilir veya programa dijital platformlardan (Spotify, Soundcloud) erişebilirsiniz. 

Spotify’da Dinlenmek İçin Tıklayın

SoundCloud’da Dinlemek İçin

Kurumsal İletişim 2.0 Nedir?

Dikeyeksen Yayıncılık’ı Ziyaret Et


ST Endüstri Radyo I Hakkında


Mürsel Ferhat Sağlam I Hakkında

Branding Türkiye ve Hani Kurumsaldık markalarının kurucusu ve yöneticisidir. Aynı zamanda dijital markalaşma uzmanı, akademisyen, mentor, eğitmen, radyo programcısı, podcaster ve yazar gibi unvanlara sahiptir. Mürsel Ferhat Sağlam’ın yayınlanmış 20 kitabı bulunmaktadır. Yayına hazır ise 25’ten fazla kitabı olan Sağlam, akademik kariyerini doktora seviyesinde sürdürmektedir. Mürsel Ferhat Sağlam’ın Girişimcilerin Büyük Hataları, Kurumsal İletişim 2.0, Hani Kurumsaldık, İçeriklerce, Dijital Markalaşma Sohbetleri, 100 Soruda Dijital Markalaşma adlarını taşıyan çeşitli ana temalara sahip podcast serileri bulunmaktadır. Küresel birçok markaya dijital markalaşma stratejisi hazırlayan, KOBİ ve girişimlere dijital ilerleme planı, sosyal medya stratejisi, dijital içerik yönetimi konusunda mentörlük yapan ve Türkiye’deki birçok üniversitede girişimcilik, kurumsal iletişim 2.0, dijital markalaşma konferansları veren Sağlam, aynı zamanda Dijital Markalaşma Okulu | DMO‘da eğitimler vermektedir.  Tüm bunlara ek olarak Mürsel Ferhat Sağlam, yaptığı kavramsallaştırmalarla sosyal bilimlere ve iletişim–pazarlama literatürüne katkı sağlamıştır. 

Mürsel Ferhat Sağlam’a Ulaşmak İçin Buraya Tıklayın

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.