Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye ile Girişimciliğe Dair Her Şey mottosuyla yayın yapan StartupTeknoloji medya partneri oldu.

3F Fenomeni ve 360 derece içerik stratejileriyle faaliyetlerine devam eden Branding Türkiye, bu kapsamda gerçekleştirdiği aksiyonlarla ekosisteme katkı sağlamayı sürdürüyor. Bir taraftan da çeşitli sektörlerde aksiyon gösteren alt markaları, iştirakleri ve ürünleriyle kapsamını ve etki alanını genişleten Branding Türkiye, aynı zamanda gerçekleştirdiği stratejik iş birlikleri ve partnerliklere de adından söz ettiriyor.

Bu bağlamda Branding Türkiye en son Girişimciliğe Dair Her Şey mottosuyla yayın hayatını sürdüren StartupTeknoloji ile iş birliği yaptı. Buna göre Branding Türkiye ile StartupTeknoloji medya partneri oldu!

Branding Türkiye İle StartupTeknoloji Medya Partneri Oldu

İş birliği kültürünü kurumsal misyon edinen Branding Türkiye, stratejik partnerliklerine bir yenisini ekledi. Buna göre; girişimcilik ve teknoloji odaklı yeni medya girişimi olan StartupTeknoloji ile Branding Türkiye medya partneri oldu.

Böylece Branding Türkiye tarafından gerçekleştirilen ve ekosisteme artı değer katan işler, içerikler, projeler, eventler, programlar ve sosyal sorumluluk kampanyaları ile farkındalık içeren bütün faaliyetlere dair haberler StartupTeknoloji’de yer alacak. Bunun yanı sıra, StartupTeknoloji tarafından gerçekleştirilen ve geleneksel hale gelen Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması Etkinlikleri başta olmak üzere zirveler, eventler, organizasyonlar ve workshoplarda da Branding Türkiye, medya partneri olarak konumlanarak bunlara stratejik olarak destek sağlayacak.


StartupTeknoloji

StartupTeknoloji I Hakkında

StartupTeknoloji; Girişimcilik ve Teknoloji odaklı yeni medya girişimidir. Haber ve video içerikleri üretir. Ana iletişim kanalını internet sitesi ve instagram olarak belirlemiştir. Toplamda 50 kişilik ekibiyle her mecra için içerikler üretir, dijitalde güzel işlerin altına imzasını atar. StartupTeknoloji’nin içerikleri, hem tüketicinin hızlı bilgi alma ihtiyacını karşılar hem de orijinal içerik formatlarıyla ekosisteme değer katar. StartupTeknoloji ile aşağıdaki mecralarda reklam iletişimi gerçekleştirebilirsiniz.

Branding Türkiye Kurumsal Logo

Branding Türkiye I Hakkında

3F Fenomeni ve 360 derece içerik stratejileriyle faaliyetlerine devam eden Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır. Bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren tüm kavram, uzmanlık ve olguların yanı sıra Branding Türkiye’de sektörel haberler, girişim ekosistemine dair gelişmeler, iş ve ekonomi dünyasına dair detaylar olmak üzere toplamdan 100+ kategori bulunmaktadır.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.