“Avrupa’da Seo ve İçerik” ana temalı bir araştırma için uluslararası bir anket başlatıldı. WhitePress tarafından hayata geçirilen bu önemli araştırma 20’den fazla ülkeyi kapsıyor. Tamamlanan her anket içinse WWF’e bağışta bulunulacak. İşte sektöre ışık tutacak bu önemli araştırmaya dair tüm detaylar.

Reklamverenler, yayıncılar, bloggerlar ve vloggerlar arasındaki iletişimi otomatik hale getiren bir “içerik pazarlaması platformu” olan WhitePress, oldukça kapsamlı bir araştırma başlattı. 20’den fazla ülkeyi kapsayan “Avrupa’da Seo Ve İçerik” ana temalı bu uluslararası araştırma ile Türkiye pazarı ile diğer Avrupa ülkeleri arasındaki farklılıklar belirlenecek. Aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesi de olan bu araştırmaya katılarak WWF – Dünya Doğayı Koruma Vakfı‘na katkı sağlayabilirsiniz. Çünkü WhitePress, tamamlanan her anket için WWF’ye (Dünya Doğayı Koruma Vakfı) bağışta bulunacağını açıkladı.


HIZLI BAĞLANTI: ANKETE KATIL


Avrupa’da Seo Ve İçerik Araştırması

İçerik Pazarlaması Platformu WhitePress tarafından 20’den fazla ülkeyi kapsayan uluslararası bir anket başlatıldı. Avrupa’da Seo Ve İçerik ana temalı olan ve türünün ilk örneği olarak yorumlanan bu araştırma kapsamındaİçerik pazarlaması ve link inşası için hangi bütçeler harcanıyor?”, “Profesyoneller yayınlarının etkilerini nasıl izliyor?”, “Reklamverenler ve SEO uzmanları arasında en popüler araçlar hangileri?” başta olmak üzere birçok soruya yanıt aranacak. Araştırma sonunda ise WhitePress tarafından özel bir rapor hazırlanacak. Böylece ekosisteme uzun süre besleyecek önemli bir çalışma ortaya konulmuş olacak.

Bu ölçekte yapılan ilk sektör araştırması olan bu önemli proje kapamında, doldurulan her anket için WhitePress tarafından WWF’e bağışta bulunulacak. Böylece bu anketi doldurarak hem ekosisteme büyük katkı sağlamış olacaksınız hem de WWF’e sizin adınıza bağış yapılmasını sağlayacaksınız.

Avrupa'da Seo Ve İçerik Araştırması

Uluslararası birçok organizasyonun daimi partneri olan Branding Türkiye, bu uluslararası araştırmanın da proje ortağı oldu! 20’den fazla ülkede gerçekleştirilen projenin destekleyenleri arasında Boosmart, Optdcom, Digital Exchange, Jellybon, Stradiji gibi önemli markalar da yer alıyor. 

Ankete Katıl

Türkiye’de SEO ile yurt dışındaki SEO arasındaki en önemli farkları belirlemek için Avrupa genelinde SEO ve içerik pazarlaması alanında çalışan çok sayıda kişiye bilgi vermeyi amaçlayan, ekosistemi destekleyen araştırmaya katılmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayıp anketi doldurabilirsiniz. 

ANKETE KATIL

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.