İstanbul Atatürk Fen Lisesi Girişimcilik Kulübü organizasyonuyla gerçekleştirilecek olan Focus On 2024 etkinliği için heyecanlı bekleyiş sürüyor. İşte etkinliğe dair tüm detaylar!

17 – 18 – 19 Mayıs 2024 tarihlerinde İstanbul Atatürk Fen Lisesi Girişimcilik Kulübü tarafından gerçekleştirilecek olan Focus On 2024 etkinliği kapsamında alanında uzman isimler, geleceğin girişimcileriyle buluşacak. Sektörün öncü markalarının katılım göstereceği ve uzman konuşmacıların bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacağı etkinlik; workshop’lar, case study’ler, konferanslar ve paneller ile dolu dolu bir içeriğe sahip!

Focus On 2024 Etkinliği Başlıyor!

İlki geçen yıl düzenlenen Focus On etkinliği bu yıl 17-18-19 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek. Workshop, konferans, panel, case study olmak üzere dopdolu bir içeriğe sahip olan İnovasyon Kampı toplamda 3 gün sürecek. İstanbul Atatürk Fen Lisesi kampüsündeki etkinlik kapsamında 216 katılımcı, 6 kişilik takımlar halinde 36 farklı gruba ayrılacak.

Yarışmaya katılan takımlar, etkinliğin vaka sponsoru şirketler tarafından kendilerine verilecek olan vakalara 3 gün boyunca kafa yoracak ve ilgili vakaya yönelik bir çözüm bulmaya çalışacak. Süre bitiminde takımlar tarafından ortaya konulan çözümler; jüri üyeleri ve şirket temsilcileriyle birlikte değerlendirilecek. Yarışma sonunda ise dereceye girenler, çeşitli ödüllerin sahibi olacak.

“Focus On 2024″te ayrıca atölye çalışmaları ile alanında uzman konuşmacıların bilgi ve deneyim paylaşımında bulunduğu konferans ve paneller de olacak. Girişimcilik, dijital markalaşma, teknoloji, inovasyon, yapay zeka ve çok daha fazlası Focus On 2024 etkinliği kapsamında gündeme getirilerek, bu konularla ilgili merak edilenler yanıtlanacak.

Branding Türkiye‘nin medya partneri olduğu, Haber Galerisi, StartupTeknoloji, Techinside ve Startup Gazetesi‘nin medya sponsoru olduğu etkinliğe dair detaylar için ve etkinliğe katılım başvurusunda bulunmak için buraya tıklayıp etkinliğin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Vaka Yarışması İçin Son Başvuru 10 Mayıs

Girişimcilik ekosisteminin geleceğini temsil eden gençlerin, sektörde başarılı işlere imza atmış girişimcilerle buluşacağı etkinlikte sadece bilgi paylaşımı değil aynı zamanda network imkanı da olacak. Branding Türkiye Kurucusu Mürsel Ferhat Sağlam‘ın “girişimcilik” ana temalı konuşma yapacağı Focus On 2024 kapsamındaki case study için bireysel katılıma ek olarak takım olarak da başvuru yapılabiliyor. Vaka yarışması için son başvuru tarihi ise 10 Mayıs 2024!


GİRİŞİMCİLERİN BÜYÜK HATALARI

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.