Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü (ENSO) tarafından düzenlenen IAS Boğaziçi Mühendislik Zirvesi 2024 için geri sayım başladı!

109 yıllık tarihiyle Türkiye’nin en eski ve köklü öğrenci kariyer kulübü olan Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü (ENSO) tarafından düzenlenen IAS Boğaziçi Mühendislik Zirvesi (BMZ), bu yıl 19-20-21 Nisan 2024 tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü Albert Long Hall’de düzenlenecek. Sektörün öncü firmalarının üst düzey yöneticilerinin katılım sağlayacağı zirvede, birbirinden önemli konular değerlendirilecek.

Boğaziçi Mühendislik Zirvesi 2024

Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü (ENSO) tarafından düzenlenen IAS Boğaziçi Mühendislik Zirvesi (BMZ) için heyecan dolu bekleyiş sürüyor. Alanında uzman isimler ve üst düzey yöneticiler tarafından bilgi ve deneyim paylaşımının yapılacağı zirve 19 – 20 – 21 Nisan tarihlerinde düzenlenecek.

Farklı seminerlerden oluşan BMZ’de, sektörün en prestijli firmalarından gelen üst düzey yöneticiler, kariyerlerindeki dönüm noktalarını, başarı ve başarısızlık hikayelerini paylaşacak. Fiziksel sunumlar şeklinde 3 gün boyunca devam edecek olan bu seminerlerde katılımcılar C – Level yöneticilerin ilham verici konuşmalarını dinleme fırsatı bulacak. IAS Boğaziçi Mühendislik Zirvesi ayrıca katılımcılarına özel çekilişlerle; LUFIAN’dan 2000 TL, Atasun Optik’ten toplam 5000TL değerinde hediye çeki, Secretcv.com’dan online mülakat simülasyonu ve çok daha fazlası hediye olarak verilecek.

Etkinlik kapsamında katılımcılar, HSBC, Ford Otosan, Akbank, Ideasoft, Enerjisa Üretim, Sompo Sigorta, Intertech, TAV gibi şirketlerle buluşma ve networking fırsatı yakalayacaklar.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olduğu zirveye katılmak için başvuru formunu buradan doldurabilirsiniz.


Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü

İlk olarak 1914 yılında Robert Kolej Mühendislik Mektebi Talebe Cemiyeti adı ile kurulmuş ve sonrasında 1989 yılında bugünkü adına kavuşmuştur. Kurulduğu ilk günden buralara gelirken her zaman “Think Big”​ sloganıyla hareket eden ve amatör ruhla profesyonel işlere imza atan ENSO, düzenlediği ulusal ve uluslarası organizasyonlarla Türkiye’nin öncü öğrenci kulüplerinin başında gelmektedir.Boğaziçi Üniversitesi’ni diğer üniversitelerden ayıran en önemli özelliklerden biri olan aktif sosyal hayatın temel taşlarından ENSO, yıllardır yaptığı başarılı organizasyonlarla başta Boğaziçi öğrencileri olmak üzere Türkiye’nin her köşesinden öğrencileri başarılı şirketlerle buluşturmaya devam ediyor.


Mürsel Ferhat Sağlam İle Röportaj

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.