Gazi Endüstri Topluluğu tarafından5 – 6 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 18. Kariyer Günleri Etkinliği için geri sayım! Etkinlik süresince katılımcılar; şirket oturumları, eğitimler ve workshoplar başta olmak üzere birçok faaliyeti deneyimleme fırsatı bulacak.

Gazi Endüstri Topluluğu, her yıl olduğu gibi 2023’te de yine kariyer ana temasına sahip “18. Kariyer Günleri Etkinliği“ni gerçekleştirmeye hazırlanıyor. 5 – 6 Aralık 2023 tarihlerinde Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi / Şehit Mustafa Avcu Akademi Salonu‘nda düzenlenecek olan etkinliğe; Türkiye’den ve globalden birçok şirketin temsilcisi ve uzman isimler bilgi ve deneyim paylaşımında bulunmak üzere katılım gösterecek.

18. Kariyer Günleri Etkinliği

5 – 6 Aralık tarihlerinde 2 gün boyunca devam edecek olan 18. Kariyer Günleri Etkinliği’nde Şirket Oturumları, Sosyal Oturumlar, Eğitimler, Workshop’lar olmak üzere birçok faaliyet gerçekleştirilecek. Katılımcılar hem uzman isimleri dinleme ve onlarla tanışma fırsatı bulacak hem de zengin fuaye alanını deneyimleme şansı yakalayacak. Etkinlikte ayrıca sürpriz hediyeler ve çekilişler de olacak. Networking için de ideal bir ortam sunan etkinlikte gençler, aynı zamanda sektör profesyonelleriyle de tanışabilecek.

Katılımcıları Neler Bekliyor?

Gazi Endüstri Topluluğu’nun organizasyonuyla Gazi Üniversitesi’nde düzenlenecek olan etkinlikte katılımcıları neler bekliyor? İşte etkinlik süresince katılımcıları bekleyen faaliyetler;

Şirket Oturumları: Sektöre yön veren firmaları ve üst düzey yöneticilerini yakından tanıma şansı.

Sosyal Oturum: Milyonlarca insanın tanıdığı ve sevilen bir isim ile sohbet etme fırsatı.

Eğitimler: Alanında uzman isimlerden kariyerini sağlam temeller üzerine inşa edeceğin eğitimler.

Workshop’lar: Sektörün önde gelen isimlerinden kariyer ipuçları.

Zengin Fuaye Alanı: Şirketlerle tanışma ve network imkanı.

Sürpriz Hediyeler ve Çekilişler: Etkinlikte katılımcıları sürpriz hediyeler bekliyor.

Branding Türkiye’nin medya sponsoru olduğu etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi almak ve etkinliğe kaydolmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.


Gazi Endüstri Topluluğu I Hakkında

Gazi Üniversitesi Endüstri Topluluğu 1996 yılında, dönemin Endüstri Mühendisliği öğrencileri ve Endüstri Mühendisliği Bölüm Öğretim Elemanları tarafından kurulmuş bir öğrenci topluluğudur. Amacı; Türkiye’yi yarınlara taşıyacak, ülkemize yeni ufuklar açacak, reel sektör çarklarının daha güçlü dönmesini sağlayacak olan Endüstri Mühendisliği öğrencilerini yarınlara daha iyi hazırlamaktır.


GİRİŞİMLERDE MARKALAŞMA ETKİNLİĞİ

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.