Ticimax İle E-İhracat Sohbetleri – İstanbul kapsamında E-İhracat Hakkında Sık Sorulan Sorular Etkinliği 5 Aralık 2023’te gerçekleştirilecek.

Dijital teknolojideki gelişmelerle birlikte ticaretin dinamikleri de değişti. Artık fiziksel mağaza, geleneksel perakendecilik veya ihracat olgularının yanında e-ticaret, e-ihracat gibi fırsatlar söz konusu.

Peki E-İhracat nedir? E-İhracatta dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Başarılı bir e-ihracat aksiyonu için neler yapılmalı?

Tüm bunlar ve daha fazla 5 Aralık 2023’te Faydalı Sohbetler’in düzenlediği “E-İhracat Hakkında Sık Sorulan Sorular Etkinliği”nde yanıt bulacak. E-İhracat girişimcileri için önemli bilgilerin aktarılacağı etkinliğe katılım için aşağıdaki butona tıklayıp kayıt ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

E-İhracat Hakkında Sık Sorulan Sorular Etkinliği

5 Aralık Salı günü saat 19.00 – 21.00 arasında Faydalı Sohbetler organizasyonuyla gerçekleşecek olan etkinlikte Murat Erdör (Me Consultancy – Kurucu) Uğur Elçin (Ticimax – Head of Corporate Sales ), Almıla Demirdağ (Envoyo – CSO) ve Hakan Kotan ( Vizyon Destek – Kurucu) bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacak.

Etkinlikte Amazon ve Walmart gibi platformlardan yurtdışına nasıl satış yapılacağı ile ilgili önemli detaylar paylaşılacak. Ayrıca e-ihracat sürecine dair; satış, ödeme, kargo, pazarlama, teşvikler ve iletişim gibi başlıklara dair de merak edilenler yanıtlayacak.


Ticimax İle E-İhracat Sohbetleri – İstanbul kapsamında gerçekleştirilecek olan e-ihracat ana temalı etkinlik ile ilgili programı şöyle;

  • 18:30 – 19:30 Networking Saati – Pizza İkramı
  • 19:30 – 19:40 Açılış Konuşması – Murat Erdör (Me Consultancy)
  • 19:40 – 20:50 Panel (Uğur Elçin, Almıla Demirdağ, Hakan Kotan , Murat Erdör)
  • 20:50 – 21:00 Sürpriz Çekilişler ve Kapanış

Etkinliğin Katılımcı Profili

Etkinliğin katılımcı profili; e-ticaret ile alakalı gelişmeleri yakından takip etmek ve bu alandaki yeni konular ile ilgili bilgi edinmek isteyen e-ticaret girişimcileri, KOBİ’ler, mevcut girişimini büyütmek isteyenler, e-ticaret, pazarlama, reklamcılık ve dijital gibi alanlarda çalışanlar.

Etkinlik Detayları

Tarih: 5 Aralık 2023

Saat: 19.00 – 21.00

Ücret: Etkinlik ücretsizdir.

Mekan: KWORKS

Adres: 19 Mayıs, Golden Plaza, 19 Mayıs Cd. No:3 Kat:1, 34360 Şişli/İstanbul

(Etkinlik mekanı; metro çıkışından ortalama 5 dakika yürüyüş mesafesinde)


Branding Türkiye’nin desteklediği etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi almak ve etkinliğe ücretsiz olarak kaydolmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.


GİRİŞİMLERDE MARKALAŞMA

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.