Bir girişimin sürdürülebilirliğini, büyümesini ve dönüşümünü sağlayan temel faktör olan “markalaşma” ana temasıyla 29 Kasım 2023 Çarşamba günü 19:30 – 21:30 saatleri arasında Collective Design Base’de “Girişimlerde Markalaşma Etkinliği” gerçekleştirilecek. Startup kurucularını, girişimcileri ve sektör profesyonellerini buluşturmayı hedefleyen etkinlik; Branding Türkiye ve Collective Idea organizasyonuyla düzenlenecek.

Kişisel, kamusal ve kurumsal her işletme için hayati önem taşıyan “markalaşma” ana temasıyla 29 Kasım Çarşamba günü “Girişimlerde Markalaşma Etkinliği”  gerçekleştirilecek. Branding Türkiye ve Collective Idea organizasyonuyla Collective Design Base‘de düzenlenecek olan etkinlikte markalaşma kavramına dair merak edilenler, uzman isimlerin aktaracakları bilgilerle yanıt bulacak.

Girişimlerde Markalaşma Etkinliği

Bir girişimin sürdürülebilirliğini, büyümesini ve dönüşümünü sağlayan temel faktörlerden biri olan “markalaşma” sadece kurumsal işletmeler için değil startup’lar ve girişimler için de büyük önem taşıyor.

Peki girişimler bu süreçte hangi markalaşma tekniklerini uygulamalı? Girişimlerin dijital markalaşma stratejisi kurgularken dikkat etmesi gerekenler neler? Bir girişim büyüme pazarlamasına hangi aşamada ihtiyaç duyar?

Tüm bu sorular ve çok daha fazlası 29 Kasım 2023 tarihindeki “Girişimlerde Markalaşma” etkinliğinde yanıt bulacak!

Girişimlerde Markalaşma Etkinliği Kapak

Etkinlik süresince markalaşmaya dair merak edilenler Mürsel Ferhat Sağlam (Branding Türkiye – Founder) ve Veli Bahçeci (Roiva – Ceo / Founder) tarafından yanıtlanacak. Collective Idea Kurucusu Reşat Gökay Çelik‘in moderatörlüğünü yapacağı etkinlik, İstanbul’daki Collective Design Base‘de gerçekleşecek.

Kurumsal İletişim 2.0, Medya Takip Merkezi, Akademi Futbol Dergisi, StartupTeknoloji ve Hani Kurumsaldık’ın medya partnerliğinde Korvo‘nun etkinlik yönetim sponsorluğundaki Girişimlerde Markalaşma Etkinliği ücretsiz olup etkinliğe kayıt için formun doldurulması gerekmektedir.

Etkinlik Detayları

Girişim ekosistemine ilk adımınızı atabileceğiniz veya deneyiminizi ilerletebileceğiniz kolektif yapıya sahip bir oluşum olan Collective Idea ile bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye‘nin organizasyonuyla gerçekleştirilecek olan Girişimlerde Markalaşma etkinliğine dair detaylar şöyle;

Organizasyon: Branding Türkiye & Collective Idea

Tarih / Saat   : 29 Kasım 2023 / 19:30 – 21:30

Mekan            : Collective Design Base

Adres             : Hamiyet Sokak No:17/A Kadıköy /İSTANBUL

Ücret              : Etkinlik ücretsizdir.

  • Kayıt zorunludur.
  • Kontenjan sınırlıdır.

Girişimcilerin Büyük Hataları

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.