Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye ile futbol odaklı fenomen spor dergisi Akademi Futbol medya partneri oldu.

3F Fenomeni ve 360 derece içerik stratejileriyle faaliyetlerine devam eden Branding Türkiye, bu kapsamda gerçekleştirdiği aksiyonlarla ekosisteme katkı sağlamayı sürdürüyor. Bir taraftan da çeşitli sektörlerde aksiyon gösteren alt markaları, iştirakleri ve ürünleriyle kapsamını ve etki alanını genişleten Branding Türkiye, aynı zamanda gerçekleştirdiği stratejik iş birlikleri ve partnerliklere de adından söz ettiriyor.

Bu bağlamda Branding Türkiye en son, futbol odaklı aylık spor dergisi Akademi Futbol ile iş birliği yaptı. Buna göre Branding Türkiye, Akademi Futbol’la medya partneri oldu!

Branding Türkiye İle Akademi Futbol Medya Partneri Oldu

İş birliği kültürünü kurumsal misyon edinen Branding Türkiye, stratejik partnerliklerine bir yenisini ekledi. Buna göre; futbolu odağına alan aylık spor mecrası Akademi Futbol Dergisi’yle Branding Türkiye medya partneri oldu.

Spor dünyasına dair önemli gelişmeler, futbol ile ilgili özel dosya konuları, spor duayenlerinin köşe yazıları ve iş, spor, sanat, medya, magazin dünyasının popüler isimleriyle gerçekleştirilen söyleşilerle birlikte dolu dolu bir içeriğe sahip olan Akademi Futbol Dergisi’nin ilgiyle takip edilen “Teknoloji Gündemi” köşesi ise Branding Türkiye editörleri tarafından hazırlanıyor. Böylece Akademi Futbol okurları, iş dünyasına dair haberleri, dijital dünyaya dair gelişmeleri ve teknolojik yenilikleri her ay buradan takip edebiliyorlar.

Futbolun bütün paydaşlarının yanı sıra; sanatçıları, iş insanlarını, ekonomistleri, bilim insanlarını, akademisyenleri ve taraftarları her ay sayfalarında ağırlayan Akademi Futbol Dergisi‘nde Teknoloji Haberleri köşesine ek olarak Panaroma, Futbol Tarihi, Kitaplık, Ayın Saygı Duruşu gibi lifestyle bölümler de yer alıyor.


Akdemi Futbol Dergisi

Akademi Futbol Dergisi I Hakkında

Akademi Futbol Dergisi, 2022 yılında, futbol dünyasının nabzını tutan içerikleriyle yayın hayatına merhaba dedi. Aylık olarak yayımlanan dergi, Türkiye’den ve dünya’dan en güncel haberler, en özel dosyalar, en dikkat çeken röportajlar ve futbol duayenlerinin kaleme aldığı köşe yazıları ile futbolseverlerle buluşuyor. Akademifutbol.com.tr’de ise futbol dünyasında yaşanan son gelişmeler hızlı ve anlık bir şekilde okuyucuya aktarılıyor.

Branding Türkiye Kurumsal Logo

Branding Türkiye I Hakkında

3F Fenomeni ve 360 derece içerik stratejileriyle faaliyetlerine devam eden Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır. Bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren tüm kavram, uzmanlık ve olguların yanı sıra Branding Türkiye’de sektörel haberler, girişim ekosistemine dair gelişmeler, iş ve ekonomi dünyasına dair detaylar olmak üzere toplamdan 100+ kategori bulunmaktadır.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.