Pazarlama’nın Gurusu Philip Kotler Türkiye’ye Geliyor

Modern pazarlamanın kurucusu olarak bilinen ve dünyanın önemli guruları arasında yer alan Philip Kotler Türkiye’ye geliyor.

Pazarlama dünyasına yön veren çalışmaları ile hafızalara kazınan Kotler, 4 Aralık’ta Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek World Marketing Summit 2018’de konuşmacı olarak sahneye çıkacak.

7 yıl önce pazarlama gurusu Philip Kotler tarafından kurulan World Marketing Summit bu yıl İstanbul’da düzenlenecek. Zirveye İstanbul’un markalar için ürettiği katma değeri artırmak ve Türk markalarını dünya pazarlarında daha etkin bir konuma getirmek için İstanbul Ticaret Odası ev sahipliği yapacak. Türkiye’den ve Dünya’dan yönetim, pazarlama, marka ve iş dünyasının önemli isimlerini bir araya getirecek olan World Marketing Summit, 4 Aralık’ta Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Zirve, İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şekib Avdagiç’in oturumuyla saat 10:00’da başlayacak.

Zirvede Pazarlama’nın ABC’si, Pazarlama Yönetimi, A’dan Z’ye Pazarlama, 10 Ölümcül Pazarlama Günahı ve daha birçok kitabı dünyanın birçok yerinde yüzlerce baskı yapan Kotler, farklı oturumlar ile katılımcıların karşısına çıkacak. Türkiye’den ise ünlü tarihçi İlber Ortaylı’nın da aralarında olduğu Tv programcısı Deniz Bayramoğlu ve gazeteci Şeref Oğuz yer alacak.

Dünya Pazarlama Zirvesi’nde; Nörobilimin Pazarlamadaki Öncü Rolü, Marka Aktivizmin Geleceği,Pazarlama ve Big Data İlişkisi, Yeni ve Dijital Çağ’da 21. Yüzyıl Pazarlamasının Geleceği gibi birçok alandan farklı konular masaya yatırılacak. Güncel konuların yanı sıra İstanbul’un Markalaşma Serüveni, Destinasyon Markalaşmasının Pazarlamaya Katkısı gibi şehir pazarlaması konuşulacak.

Salon kapasitesinin çok üzerinde gerçekleşen katılım talebi nedeniyle zirveye başvurular kapandı. Zirve detaylarına ise http://wms.istanbul/ üzerinden erişebilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir