Modern pazarlamanın kurucusu olarak bilinen ve pazarlamanın gurusu olarak adlandırılan Philip Kotler Türkiye’ye geliyor.

Pazarlama dünyasına yön veren çalışmaları ile hafızalara kazınan Kotler, 4 Aralık’ta Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan World Marketing Summit 2018’de konuşmacı olarak sahneye çıkacak.

Pazarlamanın Gurusu Philip Kotler İstanbul’a Geliyor

Philip Kotler tarafından 7 yıl önce kurulan World Marketing Summit bu yıl 4 Aralık 2018 tarihinde İstanbul’da düzenlenecek. Tarihi zirveye İstanbul Ticaret Odası (İTO) ev sahipliği yapacak.

İstanbul’un markalar için ürettiği katma değeri artırmak ve Türk markalarını dünya pazarlarında daha etkin bir konuma getirmek için çalışan İstanbul Ticaret Odası, WMS18 İstanbul etkinliğinde binlerce konuğu ağırlamaya hazırlanıyor.

World Marketing Summit İstanbul

Türkiye’den ve dünyadan yönetim, pazarlama, marka ve iş dünyasının önemli isimlerini bir araya getirecek olan World Marketing Summit İstanbul, 4 Aralık’ta İstanbul Ticaret Odası’nın ev sahipliğinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Zirve, İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şekib Avdagiç’in oturumuyla saat 10:00’da başlayacak.

Pazarlamanın Zirvesi İstanbul'da

Zirvede Pazarlama’nın ABC’si, Pazarlama Yönetimi, A’dan Z’ye Pazarlama, 10 Ölümcül Pazarlama Günahı başta olmak üzere birçok kitabı dünyanın birçok ülkesinde yüzlerce baskı yapan Philip Kotler, farklı oturumlar ile katılımcıların karşısına çıkacak. Türkiye’den ise ünlü tarihçi İlber Ortaylı, Tv programcısı Deniz Bayramoğlu ve gazeteci Şeref Oğuz gibi önemli isimler sahneye çıkacak.

Dünya Pazarlama Zirvesi’nin İstanbul ayağında;

  • Nörobilimin Pazarlamadaki Öncü Rolü
  • Marka Aktivizmin Geleceği
  • Pazarlama ve Big Data İlişkisi
  • Yeni ve Dijital Çağ’da 21. Yüzyıl Pazarlamasının Geleceği

gibi birçok alandan farklı konular masaya yatırılacak. Zirvede bu gibi güncel konuların yanı sıra İstanbul’un Markalaşma Serüveni, Destinasyon Markalaşmasının Pazarlamaya Katkısı gibi şehir pazarlaması odağında da konuşmalar yapılacak. Salon kapasitesinin çok üzerinde gerçekleşen katılım talebi nedeniyle zirveye başvuruların kapandığını belirtelim. Zirve detaylarına ise http://wms.istanbul/ üzerinden erişebilirsiniz.


 💡 Dipnot

Bu arada başvuruların kapanması nedeniyle etkinliğe katılamadıysanız üzülmeyin. Çünkü World Marketing Summit 2018 – Istanbul (Dünya Pazarlama Zirvesi – İstanbul) ile ilgili detayları zirve sonrasında Branding Türkiye’den sizlere aktarıyor olacağız. Güncel içeriklerden anında haberdar olmak ve bilgi paylaşımını sürdürülebilir kılmak adın push bildirimlerini aktif etmenizi tavsiye eder Branding Türkiye Telegram Kanalı‘na katılmanızı öneririz.


💡 Marka Ve Liderlik Zirvesi

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.