Loft’un Yeni Marka Yüzü Aleyna Tilki Oldu

Türkiye’de 1990 yılından beri faaliyet gösteren Loft markası reklam yüzü için son zamanlarda popüler olan genç şarkıcı Aleyna Tilki ile anlaşma yaptı.

Hızlı bir çıkış yapan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, Loft’un yeni reklam yüzü oldu. Markanın Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Eroğlu, Loft ekibiyle birlikte kampanyanın startını verdi. Aleyna Tilki’nin oynadığı reklam filmi ilk kez 12 Ekim’de yayınlandı.

Aleyna Tilki reklam filmini Loft Ailesi’yle birlikte izlerken yaptığı açıklamada: “Benim tarzım jean ve t-shirt. Loft ’ta kendi tarzımı buldum. Reklam filminde de jean pantolonla neler yapılabileceğini göreceksiniz. Sahnede de, kliplerimde ve özel hayatımda jean vazgeçilmezim. Bu anlamda Loft ile çalışmaktan büyük keyif aldım” dedi. Loft Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Eroğlu ise bu anlaşma için, “Bu işbirliğinin başından beri Aleyna Tilki’nin yaratıcı fikirleriyle yola çıktık. Cesur, genç, dinamik, hedefleri olan bir markayla onunla aynı hedefleri olan bir starı yan yana getirdik. O tam anlamıyla hayalimizdeki Loft Kızı” dedi.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir