Türkiye’de 1990 yılından beri faaliyet gösteren jean ve hazır giyim modasının popüler markası Loft’un yeni marka yüzü belli oldu. Buna göre son zamanların popüler ismi Aleyna Tilki ile Loft bir anlaşma yaptı.

Son yıllarda hızlı bir çıkış yapan genç şarkıcı Aleyna Tilki, Loft’un yeni reklam yüzü oldu. Özellikle genç kesim tarafından takip edilen ve kısa sürede şöhreti yakalayan Aleyna Tilki, marka işbirlikleri ile de gündeme gelmeye başladı. Genç şarkıcı en son Loft ile bir anlaşma yaptı.

Loft’un Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Eroğlu, Loft ekibiyle birlikte kampanyanın startını verdi. Aleyna Tilki’nin oynadığı reklam filmi ise ilk kez 12 Ekim’de yayınlandı. Ancak bu reklamların devamı gelecek.

Loft’un Yeni Marka Yüzü Aleyna Tilki

Genç ve popüler şarkıcı Aleyna Tilki ile jean ve hazır giyim modasının bilinen markalarından biri olan Loft, geçtiğimiz haftalarda bir anlaşmaya imza attı. Buna göre Loft’un yeni marka yüzü Aleyna Tilki oldu. Her iki tarafı da mutlu ettiği anlaşılan bu işbirliğinin reklam filmleriyle destekleneceğini belirtelim.

Aleyna Tilki Loft

Aleyna Tilki: Loft İle Tarzımı Buldum

Aleyna Tilki reklam filmini Loft Ailesi’yle birlikte izlerken bir açıklamada bulundu. Tilki’nin konuya ilişkin yaptığı açıklama şöyle;

“Benim tarzım jean ve t-shirt. Loft ’ta kendi tarzımı buldum. Reklam filminde de jean pantolonla neler yapılabileceğini göreceksiniz. Sahnede de, kliplerimde ve özel hayatımda jean vazgeçilmezim. Bu anlamda Loft ile çalışmaktan büyük keyif aldım”

O Hayalimizdeki Loft Kızı

Loft Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Eroğlu ise Aleyna Tilki ile Loft arasındaki marka yüzü işbirliğine dair şöyle bir açıklamada bulundu;

“Bu işbirliğinin başından beri Aleyna Tilki’nin yaratıcı fikirleriyle yola çıktık. Cesur, genç, dinamik, hedefleri olan bir markayla onunla aynı hedefleri olan bir starı yan yana getirdik. O tam anlamıyla hayalimizdeki Loft Kızı”

Şu bir gerçek ki Z Kuşağı artık tüketimin itici gücü. Ve markalar bunun farkında! En azından bazı markalar… Dolayısıyla bundan sonraki süreçte; ağırlıklı olarak Z kuşağına hitap eden markaların, Z kuşağını temsil eden kişilerle çeşitli kampanyalar gerçekleştirmesine daha çok şahit olabiliriz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.