Gazi Üniversitesi Uluslararası Ticaret Topluluğu tarafından organize edilen ve Branding Türkiye’nin resmi medya sponsoru olduğu Marka Ve Liderlik Zirvesi 2018, 26 – 27 Nisan’da Gazi Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek.

26 – 27 Nisan’da Gazi Üniversitesi Uluslararası Ticaret Topluluğu tarafından organize edilen Marka Ve Liderlik Zirvesi 2018’in odağında günümüzün iki güçlü kavramı bulunuyor. Etkinliğin ana temasını oluşturan marka ve liderlik kavramları çerçevesinde konuşacak olan yerli ve global markaların üst düzey temsilcileri, zirve boyunca uzmanlık alanlarına dair konulara yönelik farkındalık sağlayacaklar.

Gazi Üniversitesi’nde Marka Ve Liderlik Zirvesi

Gazi Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek olan Marka Ve Liderlik Zirvesi’nde konuşulacak konular aşağıdaki gibidir;

 • Endüstri 4.0’da Dijital İnsan Kaynakları Uygulamaları,
 • Sıfırdan Başlamak,
 • Üniversiteden Profesyonel Hayata Kariyer Yolculuğu,
 • Şirketlerin Yeni Mezunlardan Beklentileri
 • Dijitalleşme, E-Ticaret
 • Şirketlerin Uygulamış Olduğu Marka Stratejileri

Marka Ve Liderlik Zirvesi’ne Dair Detaylar

Türkiye’nin en popüler bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye‘nin resmi medya sponsoru olduğu Marka Ve Liderlik Zirvesi 2018‘in ilk günü olan 26 Nisan’da konuşmasını yapmak üzere sahneye çıkacak ilk isim Branding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam “Sıfırdan Başlamak” temalı konuşmasını yapacak.

Branding Türkiye Logo Hikayesi

Mürsel Ferhat Sağlam’ın ardından sırasıyla Ernst&Young’ta Bağımsız Denetimci ve Direktör olan Emir Taşar (Şirketlerin Staj – İş İmkânları), Microsoft Türkiye Satış Direktörü Anıl Çekiç (Üniversiteden Profesyonel Hayata Kariyer Yolculuğu), Yıldız Holding İş Geliştirme Müdürü Sami Öztürk (Şirketlerin Uygulamış Olduğu Marka Stratejileri), konuşmalarını yapacaklar.

27 Nisan’daki program ise Tchibo Türkiye Satın Alma Müdürü Murat Telci E-Ticaret konulu bir konuşma yapacak. Murat Telci’nin ardından sahneye sırasıyla Hareket Lojistik İnsan Kaynakları Müdürü Anıl Pala (Endüstri 4.0’dan Dijital İnsan Kaynakları Uygulamaları), Kariyer.net Türkiye Satış Genel Müdür Yardımcısı Didem Arıkan (Üniversiteden Profesyonel Hayata Kariyer Yolculuğu, Şirketlerin Yeni Mezunlardan Beklentileri) temalı konuşmalarını yapacaklar.

27 Nisan’da saat 16:00’da Toyota’dan Seda Koytak (Stratejik İK Müdürü), Kıvanç Yıldırım (Stratejik Servis Müdürü), Burak Kartal (Stratejik Pazarlama İletişim Yöneticisi) ve Serra Hinginar (Stratejik İnsan Kaynakları Kıdemli Uzmanı) dijitalleşme ve hybrid teknolojisinin yanı sıra Toyota’nın dijital pazarlamada neler yaptığına dair bir sunum gerçekleştirecekler. Buna ek olarak Toyota konuşmacıları tarafından yeni mezun olacaklar için mülakat tüyoları ve simülasyonlar gerçekleştirilecek.

Etkinlik boyunca network molalarının da olacağı zirvede öğrenciler, sektör profesyonellerinden oluşan konuşmacılarla bizzat tanışma ve onlara merak ettiklerini sorma imkânı bulacaklar

Etkinlik Detayları

Gazi Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek olan ve Dijital Markalaşma Uzmanı Mürsel Ferhat Sağlam’ın konuşma yapacağı Marka Ve Liderlik Zirvesi ile ilgili detayları sizler için derledik. İşte Konuşmacılar, Mekan, Tarih olmak üzere zirveye dair tüm detaylar!

Konuşmacılar

26 Nisan 2018

Marka Ve Liderlik Zirvesi’nin ikinci gününde sahneye çıkacak isimler şöyle;

 • Mürsel Ferhat SAĞLAM (Branding Türkiye – Sahibi / Genel Yayın Yönetmeni)
 • Emir TAŞAR (Ernst&Young – Bağımsız Denetimci / Direktör)
 • Anıl ÇEKİÇ (Microsoft Türkiye – Satış Direktörü)
 • Sami ÖZTÜRK (Yıldız Holding – İş Geliştirme Müdürü)

27 Nisan 2018

Marka Ve Liderlik Zirvesi’nin ikinci gününde sahneye çıkacak isimler şöyle;

 • Murat TELCİ (Tchibo – Türkiye Satın Alma Müdürü)
 • Anıl PALA (Hareket Lojistik – İnsan Kaynakları Müdürü)
 • Didem ARIKAN (Kariyer.net – Türkiye Satış Genel Müdür Yardımcısı)
 • Seda KOYTAK (Toyota – Stratejik İK Müdürü)
 • Kıvanç YILDIRIM (Toyota – Stratejik Servis Müdürü)
 • Burak KARTAL (Toyota – Stratejik Pazarlama İletişim Yöneticisi)
 • Serra HİNGİNAR (Toyota – Stratejik İK Kıdemli Uzmanı)

Mekan

Marka Ve Liderlik Zirvesi Gazi Üniversitesi İİBF B Amfi 1’de gerçekleştirilecektir.

Tarih Ve Saat

26 Nisan 2018 / 13:00 – 17:00 I 27 Nisan 2018 / 13:00 – 17:00

Kayıt Ve İletişim 

Marka Ve Liderlik Zirvesi 2018 ile ilgili tüm sorularınızı Merve Ekinci‘ye (mervekincii96@gmail.com) veya Kübra Keskin‘e (kkubrakeskinn@gmail.com) yazabilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.