Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin kariyer odaklı alt markası Branding Türkiye Kariyer Merkezi faaliyete başladı.

İş dünyası profesyonelleri, akademisyenler, girişimciler, üniversiteliler, ceo’lar, üst düzey yöneticiler, kamu çalışanları başta olmak üzere niş bir kitleye hitap eden Branding Türkiye‘nin, kariyer ilanları odaklı alt markası Branding Türkiye Kariyer Merkezi kuruldu.

Branding Türkiye Kariyer Merkezi Nedir?

Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır.

Branding Türkiye Kariyer Merkezi

Dijital dünyanın marka mecrası Branding Türkiye’nin kariyer odaklı alt markası olan “Branding Türkiye Kariyer Merkezi”nde reklam, pazarlama, iletişim, medya, pr, dijital pazarlama, sosyal medya, satış, ik, satın alma, growth marketing & kurumsal iletişim vs. başta olmak üzere bütünleşik pazarlamayı kapsayan tüm alanlara dair kariyer fırsatlarına ulaşılabilmektedir.

Sistem Nasıl Çalışıyor?

İlan Verenler Açısından

Hem iş verenler hem de iş arayanlar için yeni bir soluk olan “Kariyer Merkezi”nde iş verenler için süreç “İLAN VER – İNCELE – İLETİŞİME GEÇ” şeklinde özetlenmektedir. İş verenler, Kariyer Merkezi’ndeki İlan Ver kısmında yer alan “İş İlanı Oluşturma Formu”nu doldurarak aradıkları adaylara dair iş ilanını 3 dakikada ve pratik bir şekilde oluşturabilmektedir. Sonraki adımda ise ilan veren firmalar; 1 ay boyunca yayında kalacak olan ilana başvuran adayları inceleyerek markaya değer katacağını düşündükleri adaylarla iletişime geçmektedir.

İş Arayanlar Açısından

İş arayanlara çözüm odaklı bir mecra olan “Kariyer Merkezi”nde iş arayanlar için süreç “ZİYARET ET – İNCELE – BAŞVUR” şeklinde özetlenebilir.

Kariyer Merkezi‘ndeki ilanları incelemek ve başvurmak isteyen adayların öncelikle “Kariyer Merkezi” kategorisini ziyaret etmesi gerekiyor. Burada yer alan ilanlara “Anahtar Kelime”, “Lokasyon”, ve “Kategoriler” olmak üzere 3 farklı şekilde ulaşmak mümkün. Adaylar iş ilanını inceledikten sonra firma tarafından istenen bilgi ve belgeleri (CV, portfolyo, referans vs.) ilanda yer alan iletişim adresine (e-posta, web sitesi vs.) göndererek başvurularını gerçekleştirmektedirler.

İlk İlan Ücretsiz

Branding Türkiye, “3F Fenomeni” odaklı bir mecra olmanın vermiş olduğu misyonla “Branding Türkiye Kariyer Merkezi”ni faaliyete soktu. Branding Türkiye bu şekilde İK ekosisteme katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

Bu maksatla Branding Türkiye Kariyer Merkezi’ne ilk defa ilan verecek olan firmalar için ilk ilan ücretsiz! kampanyası başlatıldı. Bu fırsattan hemen yararlanmak için Kariyer Merkezi’ni ziyaret edip “İlan Ver” kısmındaki talimatları uygulayabilirsiniz.

Konuya dair merak ettiğiniz tüm detaylar için Kariyer Merkezi’ndeki “Sıkça Sorulan Sorular” kısmını inceleyebilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.