Kurumsal markalara ve markalaşmak isteyen kurumlara dijital pazarlamanın önemli bir ögesi olan SEO (Search Engine Optimization) yani Arama Motoru Optimizasyonu konusunda hizmet veren ve stratejik SEO odağında çalışmalar gerçekleştiren Seo Ajans İstanbul makale yazarı arıyor. Günümüzde “içerik” olgusunun arama motorları nezdindeki önemi ortadadır. Bu maksatla SEO’nun en önemli dinamiği de içeriktir. Bunun farkında olan seo ajansları makale / içerik yazarı kadrosunu genişletmeye odaklanıyor.

Seo Ajans İstanbul Freelance Makale Yazarı Arıyor

Seo Ajans İstanbul geçtiğimiz günlerde “Freelance Makale Yazarı” ile ilgili bir duyuru yaptı. Konuyla ilgili duyuruda;

  • Üniversite öğrencisi, yeni mezun (Öncelik verilecektir)
  • Freelance çalışma disiplinine sahip
  • Türkçe’ye hakim
  • Araştırma yapmayı bilen ve seven
  • İçerik odaklı kariyer yapmayı düşünen
  • Herhangi bir ürün ya da hizmet ile ilgili içerik üretebilecek
  • Mevcut içerikleri düzenleyecek, geliştirecek ve ilgili düzeltmeleri yapacak
  • İletişim kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı

Seo Ajans İstanbul I Hakkında

Ajans; 2017 yılında Dijital Pazarlama ve Seo Uzmanı, Yazar, Eğitmen ve Konuşmacı Salih Gedikli tarafından kişilere, girişimcilere, startuplara ve kurumsal markalara başta seo olmak üzere dijital pazarlamanın tüm alanlarında (arama motoru pazarlaması, sosyal medya pazarlama, içerik pazarlama, web tasarım, mobil uygulama tasarımı vs.) hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Özetle Seo Ajans İstanbul; markalaşma sürecinin en önemli ayağı olan ve yeni kavramsallaştırılan dijital markalaşma konusunda kişi ve işletmelere özgün çözümler sunmaktadır. Merkezi İstanbul’da olan ajans, daha çok İstanbul firmalarına ya da İstanbul özelinde faaliyet göstermeyi planlayan şirketlere hizmet veriyor olsa da şirketin hizmet lokasyonu İstanbul ile sınırlı değildir.

Şirketiniz için Seo Ajans İstanbul’la iletişime geçerek; dijital pazarlama (arama motoru optimizasyonu, arama motoru pazarlaması, sosyal medya pazarlaması, içerik pazarlaması vs.) alanında çözüm talebinde bulunabilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.